Anadoluhisarı Turizm Kalkındırma Derneği, geleneksel hale getirmiş oldukları “Cumhuriyet Fener Alayı” nın 5. Yılında da muhteşem bir kutlama ile Cumhuriyet Bayramımızı kutladı.

Anadoluhisarı Kaleiçi’nde geçekleşen Cumhuriyet Kutlaması yoğun katılımla gerçekleşti.

Anadoluhisarı Turizm Kalkındırma Derneği’nin düzenlediği, bu yıl 5.’si gerçekleşen “Cumhuriyet Fener Alayı” na bu yıl, Anadoluhisarı Muhtarlığı ile Anadoluhisarı Spor Kulübü de katılarak Cumhuriyet Bayramını en güzel şekilde kutlanması için gayret ve çabaları ile muhteşem bir geceye damga vurdular.

Anadoluhisarı Kaleiçi’nde geçekleşen Cumhuriyet Kutlamasına Anadoluhisarı Turizm Kalkındırma Derneği Başkanı Mustafa Babuz, İlçe Gençlik ve Spor Başkanı Bülent Küçük, Anadoluhisarı Spor Kulübü Başkanı Cenkay Nur, CHP Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Recayi Çelik, Anadoluhisarı Turizm Kalkındırma Derneği Onursal Başkanı Ferda Kazancıbaşı, Anadoluhisarı Muhtarı Güzin Merve, Göksu Mahalle Muhtarı Gül Bağdatlı, Yenimahalle Spor Kulüp Başkanı Pehlivan Gündoğdu, Beykoz Üniversitesi Müdürü Erkan Özmen, Perizat Erker öğretmen ile daha bir çok STK ve dernek temsilcileri katıldılar.

Kutlamalar tüm güzellikleri ile yaşanırken Işık Dans Topluluğu’nun harika gösterileri geceye ayrı bir renk kattı.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here