Ülke genelinde birçok etkinliklere sahne olan 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 2.yılında Beykoz İlçesinde de birçok programlar vardı. İşte bunlardan birinin adresi Paşabahçe Stadı idi.

İlçe Spor Camiasının 15 Temmuz Duyarlılığı, özel bir futbol turnuvası ile perçinlenirken, ” 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Futbol Turnuvası ” toplam 4 takımın iştiraki ile Paşabahçe Stadında başladı. Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediye Başkanlığı ve Beykoz Masterler Spor Kulübü tarafından ortaklaşa tertip edilen anlamlı turnuvaya Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü de katkı sunmakta.

Turnuvanın açılış gününde Beykoz Masterler Takımı ile Üsküdar Masterler Takımı arasında gerçekleşen açılış maçı öncesinde Beykoz İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı kısa bir konuşma yaparken, ” 15 Temmuz Ruhunun her alanda , her yerde yaşatılması gerekmekte. Ben bu özel turnuvaya katılım sağlayan 4 takımımızı da duyarlılıklarından dolayı kutluyorum. 15 Temmuzlar unutulmaz ve de unutturulmayacak ” şeklinde konuştu.

Turnuvanın ortak düzenleyicilerinden olan Beykoz Masterler Spor Kulübünün Başkanı Zafer Baş, anlamlı turnuva düzenleme düşüncesinde iken kendilerine onay verip destek sunan Beykoz İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya teşekkürlerini iletirken, üzerinde isminin yazılı olduğu 61 numaralı Beykoz Masterler Takımı Forması günün anısı olarak kendisine taktim etti.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş, 15 Temmuz gibi Türk Tarihinde destan yazan kahramanların kesinlikle unutulmaması gerektiğine dikkat çekerek, ” Toplumun her kesiminde olan duyarlılığa bizler de ilçe sporu adına bir katkıda bulunmak için gerçekleşen turnuva ile katkı sunmak istedik. Bu düşüncemize destek veren Beykoz İlçe Kaymakamımız Ahmet Katırcı ve Beykoz Belediye Başkanlığımıza, organizasyona katkıda bulunan İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Bülent Küçük ve davete icabet edip gelen takımlarımıza en kalbi duygularımız ile teşekkürlerimizi sunarız ” dedi.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Futbol Takımı Kaptanı Günaydın Baş ise Kaymakam Ahmet Katırcı’ya katkılarından dolayı bir plaket taktim etti.Turnuvaya katılan takımlar özel pankartlar ile m

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here