27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde “Kurtuluş Savaşı Destanı”

0
684

Beykoz Kaymakamlığı ve Boğaziçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliği ile organize edilen “27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü” kutlama programı Necmettin Erbakan Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Ünlü tiyatrocuların portrelerinin sergilendiği program kokteyl ile başladı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile devam etti. Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Okul Müdürü Müzeyyen Özgür günün anlam ve önemini belirten kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

Programa katılan isimler arasında başta Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Ahmet Güner, Nüfus Müdürü Nihade Kılıç, Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selim Safi, SGK Müdürü Ferda Özkalender, Beykoz Tapu Müdür Yardımcısı Aysun Öztürk, OFD Beykoz Başkanı Saniye Efe, BEDES Dernek Başkanı Gülay Demirel, BOÇAY Dernek Başkanı Bülent Taştan, Beykoz Musiki Derneği Şefi Nevin Çalışkan, Ortaçeşme Mahalle Muhtarı Fahrettin Akhan, Medipol Üniversitesi Öğretim Üyesi Selda Selimoğlu, Okul Müdürleri katıldılar.

Programda ikramlıkların hazırlanmasında Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdiresi Şevin Yelseli katkı sunarken yine Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi ve Medipol Üniversitesi öğrencilerinin katılımı ile destek buldu.

İsmail Yeşilbağ’ın yazıp yönettiği “Kurtuluş Savaşı Destanı” isimli tiyatro oyunu Üstün Sanat Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelendi.

Program daha sonra çiçek takdimi ile son buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here