30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96. yıldönümü, ilçemizde törenle kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programı, Beykoz Belediyesi 15 Temmuz Şehitler Meydanı,  Atatürk Anıtı önünde yapıldı.

Törene; Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Boğaz Komutanı Tuğamiral Baybars Küçükatay, Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Özbek, İlçe Emniyet Müdürü Sururi Saydam, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Aydın Düzgün, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, VATAN Partisi Beykoz İlçe Başkanı Hakan Ekiz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Necla Çağlayan, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu ve bazı muhtarlar, STK temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, Okul Müdürleri, Asker-i Erkan ve vatandaşlar katıldı.

Törende Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve  Belediye Başkanlığı çelenkleri  Atatürk Anıtı’na sunuldu. Atatürk ve Aziz Şehitlerimiz adına bir dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımız okunarak bayraklar göndere çekildi.

Resmi törenin ardından alternatif olarak düzenlenen törenle diğer Siyasi Partilerden; CHP, İYİ Parti, MHP, VATAN Partisi ve STK’lardan BEDES ve Muhtarlar Birliği Atatürk Anıtı Önüne Çelenklerini bıraktılar.

Daha sonra Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Kaymakamlık’ta tebrikleri kabul etti. Düzenlenen resepsiyonun ardından program sona erdi.

 

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here