Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün, Hidiv Kasrı’nda öğrenciler arasında gerçekleşen, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla düzenlenen Kaymakamlık ve Öğretmenler Günü Kros Koşusu, e ilçemiz okullarından 300 öğrenci katıldı.

Öğretmen kökenli olan İlçe Müdürü Bülent Küçük müsabakaların kupa ve madalya töreninde yaptığı konuşmada; Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu, öğretmenlerimizin çocuklarımızın geleceğinin mimarı olduğunu bu sebeple bir milletin bekası açısından asıl zaferin eğitim alanındaki zafer olduğunu vurguladı. Küçük son olarak sporculara başarılar dileyerek sözlerine son verdi.

BEYKOZ İLÇESİ KAYMAKAMLIK VE ÖĞRETMENLER GÜNÜ

KROS KOŞUSU YARIŞMA SONUÇLARI

KÜÇÜK KIZLAR TAKIM SIRALAMASI
1 TED İSTANBUL KOLEJİ ORTAOKULU
2 ZİYA ÜNSEL ORTAOKULU
3 ŞEHİT ER ERSİN GÜNER ORTAOKULU

 

KÜÇÜK KIZLAR FERDİ SIRALAMASI
1 DOĞA ÇINAR TED İSTANBUL KOLEJİ
2 DAMLA YILMAZ ATATÜRK ORTAOKULU
3 ADA ÇINAR TED İSTANBUL KOLEJİ

 

KÜÇÜK ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI
1 ŞEHİT ER ERSİN GÜNER ORTAOKULU
2 MAHMUT ŞEVKETPAŞA ORTAOKULU
3 ZİYA ÜNSEL ORTAOKULU

 

KÜÇÜK ERKEKLER FERDİ SIRALAMASI
1 GÜRKAN ÇEKİÇ TOKATKÖY ORTAOKULU
2 ALPER SOFİ MAHMUT ŞEVKETPAŞA ORTAOKULU
3 MEHMET EFE CAN ATATÜRK ORTAOKULU

 

YILDIZ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI
1 ATATÜRK ORTAOKULU
2 ZAFER SARIYER ORTAOKULU
3 75.CUMHURİYET ORTAOKULU

 

YILDIZ KIZLAR FERDİ SIRALAMASI
1 AYSUN ÇELİKBAŞ 75.CUMHURİYET ORTAOKULU
2 NESLİHAN GÖKDEMİR BEYKOZ KONAKLARI VAKFI ORTAOKULU
3 SENA SİVRİ ATATÜRK ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI
1 İSHAKAĞA ORTAOKULU
2 KAVACIK BORSA İSTANBUL ORTAOKULU
3 ZİYA ÜNSEL ORTAOKULU

 

YILDIZ ERKEKLER FERDİ SIRALAMASI
1 GÖKHAN KARPUZ İSHAKAĞA ORTAOKULU
2 BATUHAN ÇAKMAK ÖZEL KAVACIK BİLGİ YOLU KOLEJİ
3 ATABERK TOPAL ÖZEL KAVACIK BİLGİ YOLU KOLEJİ

 

GENÇ KIZLAR (A) TAKIM SIRALAMASI
1 ŞEHİT MURAT AKDEMİR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2 CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ
3 BOĞAZİÇİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

 

GENÇ KIZLAR (A) FERDİ SIRALAMASI
1 BAHAR KORALOĞLU ŞEHİT MURAT AKDEMİR MESLEKİ VE TEKNİK ANA. LİSESİ
2 DOĞANUR YILMAZ ŞEHİT MURAT AKDEMİR MESLEKİ VE TEKNİK ANA. LİSESİ
3 RÜYANUR TOKAÇ CELAL ARAS ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ KIZLAR (B) TAKIM SIRALAMASI
1 BOĞAZİÇİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
2 BOĞAZİÇİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
3 PROF.DR.İBRAHİM CANAN ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ KIZLAR (B) FERDİ SIRALAMASI
1 KADER GÜL ŞEHİT MURAT AKDEMİR MESLEKİ VE TEKNİK ANA. LİSESİ
2 FATMA AKTÜRK ŞEHİT MURAT AKDEMİR MESLEKİ VE TEKNİK ANA. LİSESİ
3 MERVE ARSLAN BOĞAZİÇİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ ERKEKLER (A) TAKIM SIRALAMASI
1 TFF MERAL-CELAL ARAS SPOR LİSESİ
2 PROF.DR.İBRAHİM CANAN ANADOLU LİSESİ
3 ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ ERKEKLER (A) FERDİ SIRALAMASI
1 O.CAN UZAN TFF MERAL-CELAL ARAS SPOR LİSESİ
2 ÖMER ADEM TFF MERAL-CELAL ARAS SPOR LİSESİ
3 MUSTAFA BALTA PROF.DR.İBRAHİM CANAN ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ ERKEKLER(B) TAKIM SIRALAMASI
1 TFF MERAL-CELAL ARAS SPOR LİSESİ
2 BOĞAZİÇİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
3 ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

 

GENÇ ERKEKLER (B) FERDİ SIRALAMASI
1 BERKAN YAYLA TFF MERAL-CELAL ARAS SPOR LİSESİ
2 DOĞUKAN MUTLU TFF MERAL-CELAL ARAS SPOR LİSESİ
3 NAVDAR DUMAN TFF MERAL-CELAL ARAS SPOR LİSESİ

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here