Beykoz Kars Ardahan Iğdır (KAI) Derneği,  Kavacık Beyaz Saray’da düzenlenen birlik ve dayanışma gecesinde hemşerileri ve dostlarıyla bir araya geldiler.

KAI Beykoz Şubesi Başkanı Esengül Yılmaz Özcan, yaptığı gecede bir araya gelen KAI Derneği yöneticileri ve davetlileri ile bir arada hasret giderip, türküler, halaylar ve horonlar eşliğinde coşarak, birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

Sunumunu Beykoz’un sevilen ve sayılan ismi, Türk Halk Müziğinin güçlü sesi Burhan Yıldırım gerçekleştirdiği gecede:

Milletvekili Gürsel Tekin, Milletvekili Mahmut Tanal, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Bisk Başkanı Asım Özdemir, Spor kulüp başkanları, Beykoz Belediye Meclis Üyeleri ve meclis üyesi adayları, CHP Beykoz İlçe Yönetimi, meclis üyesi adayları, STK’lar ve muhtarlar katıldılar.

Programda Beykozlu Sanatçı Burhan Yıldırım’ın yanı sıra gecede Kurbani Sural, Remzi Demirbaş, Hozan Ömer sahne aldı. Ayrıca Beykoz folklor ekibi (Beyfad) halk oyunları gösterisi ile katılımcıları coşturdu.

Gerçekleşen gecede dernek başkanı Esengül Yılmaz Özcan başta olmak üzere söz alan katılımcılar günün anlam ve önemini anlatan konuşmalar yaptılar. Gece daha sonra halaylar ve horonlar ile son buldu.

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here