Beykoz Kadın Kolları Başkanlığının “Geleneksel Aşure Günü” Paşa Garden’de düzenlendi.

 AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Beykoz Belediyesi Meclis Başkanvekili olan Gaye Zayıf başkanlığında bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “Geleneksel Aşure Günü” ne: AK Parti İstanbul Milletvekili Müşerref  Pervin Tuba Durgut, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve eşleri, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin, AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyelerinden bazı isimler, Beykoz Belediyesi eski Başkanı Yücel Çelikbilek’in eşleri Ayşe Çelikbilek, İlçe Kurum Müdürleri, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye efe ve daha bir çok STK temsilcileri katıldılar.

Gaye ZAYIF (AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı)

Geleneksel aşure günümüze hoş geldiniz. Aşurelerimizi yönetim kurulu üyelerimizle birlikte kendi ellerimizle pişirdik, içine tüm üyelerimiz ile birlikte sevgimizi kattık, inşallah beğenirsiniz. Aşure biliyorsunuz ki bolluğun, bereketin ve birlikteliğin simgesi. Bugün de biz Ak kadınlar olarak biriz, beraberiz ve birlikteyiz. Cumhurbaşkanımızın yanında dünden daha güçlü bir aradayız. Katılımınız için tekrar teşekkür ediyorum.

Müşerref Pervin Tuba Durgut (AK Parti İstanbul Milletvekili)

Çok sevgili Beykozlu hanımlar ve kıymetli beyefendiler… Böylesine güzel bir günde böylesine güzel bir vesileyle sizlerle bir arada olmaktan çok memnunum. Gaye Hanımın da artık gelenekselleştirdiği böylesine güzel bir etkinlik benim için de çok güzel oldu. Hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Allah birliğimiz, dirliğimizi bozmasın. Hep böyle güzel vesilelerle bir araya gelelim.

Program daha sonra aşure ikramı ve serbest sohbet ile sona erdi.

 

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here