Zeytinburnu Belediye Başkanı, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı olan Murat AYDIN, Beykoz’a gelerek, AK Parti İlçe örgütünü, Beykoz Belediyesini ve MHP Beykoz İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Murat AYDIN’dan, İlçe Başkanı M. Hanefi DİLMAÇ’a Ziyaret

İlk olarak AK Parti Beykoz ilçe teşkilatını ziyaret eden Murat AYDIN, İlçe Başkanı M. Hanefi DİLMAÇ ve partililerle buluştu.

AYDIN, İlçe teşkilatında gerçekleştirdiği ziyarette DİLMAÇ ve partililerle sohbet ederek Beykoz’u konuştular.

Murat AYDIN’ın, seçim çalışmalarında partililerle beraber yürüteceklerini ve her vatandaşın elini sıcaklarını ifade ettiği buluşma için:

 “AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’mızı ziyaret ettik, Yürütme ve Yönetim Kurulu Toplantılarına katıldık, teşkilatımızla kucaklaştık. İlçe Başkanımız Hanefi Dilmaç başta olmak üzere bizi bağrına basan tüm teşkilat mensubu kardeşlerime çok teşekkür ederim.” Dedi.

AYDIN, ÇELİKBİLEK’i Makamında Ziyaret Etti

Başkan Adayı Murat AYDIN, Beykoz’da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretlerinden birini de mevcut Başkan Yücel ÇELİKBİLEK’e gerçekleştirdi. AYDIN’ı, Başkan ÇELİKBİLEK makamında ağırladı. Başkan Yücel ÇELİKBİLEK’in, Başkan Adayı Murat AYDIN’a Beykoz’daki 10 yıllık hizmetleri hakkında bilgiler aktardığı buluşmada, Başkan Yardımcıları ve Başkan Danışmanları da hazır bulundu.

Murat AYDIN, ÇELİKBİLEK’e yaptığı ziyaret için: “Belediye Başkanımız, değerli ağabeyim Yücel Çelikbilek ile bir araya geldik. Bizden kıymetli desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederim.” Dedi.

AK Parti Beykoz Başkan Adayı AYDIN’ın, MHP Beykoz’a Ziyareti

Beykoz’da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretlerin arasında, MHP Beykoz İlçe Başkanlığı ziyareti de gerçekleştirildi. AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat AYDIN, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan KARAMAN ile bir araya gelerek, AK Parti ve MHP Cumhur İttifakı kapsamında Beykoz’u konuşup istişarelerde bulundular.

AYDIN, MHP İlçe Başkanlığına gerçekleştirmiş olduğu ziyaret için: “MHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettik. İlçe Başkanımız Oğuzhan Karaman başta olmak üzere tüm teşkilat mensubu kardeşlerimize misafirperverlikleri için çok teşekkür ederim.” Dedi.

AK Kadınlar Unutulmadı

Murat AYDIN’ın, Beykoz İlçe örgütüne gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerden biri de AK Parti Kadın Kolları yönetimine oldu. İlçe Başkanı M. Hanefi DİLMAÇ’ın da eşlik ettiği ziyarette, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye ZAYIF, Beykoz’un Belediye Başkan Adayı Murat AYDIN’ı kapıda karşıladı. AYDIN, DİLMAÇ ve ZAYIF’ın, Beykoz siyaseti üzerine konuştukları ziyarette AK Kadınlar da hazır bulundular.

AYDIN, Kadın Kolları ziyareti için de: “AK Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanımız Gaye Zayıf başkanlığında Kadın Kolları’mızın Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldık. Teşkilat mensubu hanım kardeşlerimize, davamıza emek ve varlıklarıyla güç kattıkları için çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Murat AYDIN, AK Gençliğe Kulak Verdi

Başkan Adayı Murat AYDIN, Beykoz ziyaretlerinin devamında AK Beykoz’un Gençleri ile de bir araya gelerek uzun uzun sohbetler etti. AYDIN’ın gençlerle olan buluşmasında İlçe Başkanı DİLMAÇ ve Kadın Kolları Başkanı YILDIZ da bulundu. Gerçekleşen ziyaretler kapsamında Murat AYDIN, Beykoz ve Beykozlular hakkında geniş vizyon sahibi olmak adına İlçe teşkilatı gençlerini de can kulağı ile dinledi.

Son olarak Murat AYDIN: “AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanımız Furkan Çeliker başkanlığında, Gençlik Kolları’mızın Yönetim Kurulu Toplantısı’nda buluştuk. Dava aşkları, heyecanları ve enerjileriyle gücümüze güç katan teşkilat mensubu genç kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Başkan Adayı AYDIN’a Çeşm-i Bülbül Hediye edildi

Murat AYDIN gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Ebru Sanatı olan tablolar hediye ederken, AYDIN’a da Beykoz’un simgesi olan Çeşm-i Bülbül hediye edildi.

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here