BABUCU_3

Ak Parti Beykoz İlçe (SKM) Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış töreni, AKP Beykoz İlçe Merkezinde gerçekleştirildi.

AKP İstanbul İl Başkanı Aziz BABUŞCU’nun katılım gösterdiği açılışta Beykoz Belediye Başkanı Yücel ÇELİKBİLEK, AKP Beykoz İlçe Başkanı Adem SEFER, Beykoz eski Belediye Başkanı Muharrem ERGÜL, Belediye başkan yardımcıları, AKP Beykoz İlçe teşkilatı’ndaki isimler, meclis üyeleri ile çok sayıda partili bulundu.

BABUCU_7

AKP Beykoz İlçe Teşkilat binası önünde konuşma yapan İstanbul İl Başkanı Aziz BABUŞCU, 12 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan genel seçim öncesi partililere seslendi.

BABUCU

AK Parti olarak seçim irtibat bürolarımızla İstanbul’un her noktasında en etkin şekilde yer almaya çalışacağız. Ak Parti Türkiye’de olmazları olur hale getiren çok büyük değişim ve dönüşümlere öncük etmiş partinin hükümeti olarak büyük işler yaptık.

BABUCU_6

Daha da fazlasını hedefleyen, Cumhuriyetimizin 100. yılını, 2023 yılını hedefleyen bir anlayışla daha büyük çalışmalara, projelere imza atmak üzere yeni bir seçime gidiyoruz. 12 Haziran’da gerçekleşecek olan genel seçimde, insanların karar vereceği, tam bir değişim ve dönüşümün gerçek anlamda finali olacak bir seçim olacaktır bizim için. Bugüne kadar millet iradesini dikkate almayanların, milletin üzerinde ayrıcalıklı, imtiyazlı olduklarına inananların Ak Parti iktidarına karşı sürdürdükleri mücadele onlar açısından tam bir final olacaktır.

BABUCU_4

Diyorlar ki; eğer 12 Haziran seçimi kaybederlerse artık bu topraklarda ebediyen kaybetmiş olacaklardır. Onun içinde ellerinden gelen her şeyi yapmaya, tıpkı geçmişte olan kapatma davası, tıpkı Sayın Başbakanımıza yapılmış olan suikast girişimi gibi. Bu anlayışı sürdürecekler. AK Parti Teşkilatları milletle beraber, omuz omuza, gönül gönüle, siyaseti millet için yaptığını, siyaseti milletle beraber yaptığımızı, siyaseti milletin özüyle bütünleşerek yapmaktan başka bir derdi olmayan teşkilatlar olarak, bizi tatmin edecek olan bir tek şeyinde sadece milletimizin dudaklarından dökülecek olan hayır dualarının sıcaklığından başka bir şey değildir. Ak Parti olarak koştuk koşacağız.

BABUCU_1

Milletimize yaptıklarımız ve tabiî ki yapamadıklarımızı da anlatacağız. Milletimiz bizlerin neler yapabileceğimizi zaten yaptıklarımızdan dolayı biliyor. Bizim sadece ve sadece yapacağımız her noktada milletimizle kucaklaşmak, temaslar kurmak ve onlarla derdiz paylaşmak olacaktır. Bugün burada açılışını gerçekleştirmiş olduğumuz Kavacık Seçim Koordinasyon Merkezi’nden, Beykoz’dan en ücra mahallerine, köylerine sesimizi duyurabileceksiniz. Partimizin her kademesinde görev alan arkadaşlar, hep birlikte çalışıp, sesimizi duyuracağız. 12 Haziran da yeni bir başarı destanı yazarken, 2023 Türkiye’sinde yeni bir Türkiye hayalimiz gerçekleştireceğiz.

BABUCU_5

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here