Beykoz da aylardır tartışılan AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı, mevcut Zeytinburnu Belediye Başkanı olan Murat AYDIN’ın Beykoz Pazar yeri yakınlarındaki, Beykoz Reklam Panolarında bulunan afişleri yırtıldı.

İthal Aday Tepkisi mi?

Beykoz’da bir kısım AK Partililer tarafından da eleştirilen ve Zeytinburnu’ndan getirilen “ithal aday Murat AYDIN” olarak nitelendirilen AK Parti Beykoz Belediye başkan Adayı Murat AYDIN’ın afişlerinin yırtılması acaba Beykozlunun ithal aday tepkisi olabilir mi?

Bu Beykoz’da Bir İlk

Daha öncede Beykoz’da birçok AK Parti Belediye başkan Adayı afişi asıldı ancak hiçbir zaman bu derece yoğun bir şekilde afişler ortadan ikiye ayrılarak yırtılmamıştı.

Beykozlular Tepki mi Gösteriyor?

2004 yılından beri Muharrem ERGÜL ile birlikte, 2009 ve 2014’de de Yücel ÇELİKBİLEK ile Beykoz Belediye Başkanlığını kazanan AK Parti, dışarıdan getirilen Murat AYDIN ile acaba Beykoz Belediyesini kaybedebilir mi?

Beykoz’da hemen hemen her kesim tarafından eleştirilen ve dışarıdan ithal olarak getirilen AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat AYDIN’ın afişlerinin yırtılması, Beykoz’daki bazı AK Partililer dahil, Beykozluların protesto veya tepkisi olabilir mi?

 

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here