31 Mart’taki yerel seçimlere dair son viraja girilirken Cumhuriyet Halk Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un Çavuşbaşı ziyaretine İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi de eşlik etti.

MRT_2093_1600x1068.JPGÇavuşbaşı Seçim İrtibat Bürosu’nda bir araya gelen ikiliye CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve pek çok Meclis Üyesi ile Meclis Üyesi Adayı da eşlik etti.

MRT_1934_1600x1068.JPGCHP heyeti Çavuşbaşı Merkez Mahallesi’nde ki çalışmanın ardından Yavuz Selim Mahallesi’ne geçti. Burada kılınan cuma namazının ardından esnaf ziyareti yapan heyet,  sırasıyla Baklacı ve Çengeldere Mahallelerini de aynı şekilde ziyaret ederek gerek esnaf gerekse semt sakinleriyle uzun uzun sohbet ederek bölgenin sorunları üzerine çözüm önerilerini aktardılar.

MRT_1922_1600x1068.JPGMRT_2058_1600x1068.JPGDaha önce de defalarca Çavuşbaşı bölgesine gelerek çalışmalarda bulunan CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi’nin yarattığı olumlu hava üzerine konuşan Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, “Sayın Milletvekilimize de Çavuşbaşı halkına da çok teşekkür ediyorum. Burada çok zor bir şeyi başarmak üzereyiz. Daha önce buraları oy deposu olarak görenler şimdi kara kara düşünüyorlar. Çünkü bu bölgedeki oy oranımız mütemadiyen artıyor. Bunda Sayın Hamzaçebi’nin de katkısı kuşkusuz çok fazladır. Henüz seçim gününe 8-9 gün var. Biz çalışmalarımızı sanki bir oyla kaybedecekmişçesine ciddi tutuyoruz. Göreceksiniz martın sonu bahar olacak. 1 Nisan’dan itibaren başta Çavuşbaşı halkı olmak üzere tüm Beykozlular derin bir ohh çekecekler.” dedi.

MRT_2154_1600x1068.JPGPek çok vatandaşın Hamzaçebi ve Tosun ile fotoğraf çektirdiği çalışmada pek çok Çavuşbaşı esnafı da CHP’nin bu seçimdeki çalışmasının eski dönemlere göre çok daha sıkı olduğunu dile getirdi.

Haber ve Fotoğraf: Erkut TEKİN

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here