Anavatan Partisi, Beykoz’da İlçe Başkanlığını İstanbul İl Başkanı Aydın Keyf ve Beykoz  İlçe Başkanı Osman Çört İstanbul’un diğer ilçe başkanlarının katılımıyla İlçe merkezini açtı.

ANAP İstanbul İl Başkanı   Aydın Keyf, Üsküdar İlçe Başkanı Ahmet Öztekin, Kadıköy İlçe Başkanı Güven Cancı, Ve diğer ilçe başkanları üyeler ile Beykoz İlçe Başkanı Osman Çört ve partililerin katılımıyla açılışı yapıldı..

Ysk’ya kongre başvurusunu yapan ilçe başkanlığı 15.03.2019 tarihinde olağan kongresini  delegeleri ile birlikte yapacaktır. Aktif siyaset hayatına geri dönen anavatan partisi kongreden sonra  Beykoz’da tüm parti kurum ve kuruluşları ziyaret edecektir.

Açılış konuşmasını yapan ANAP Beykoz İlçe Başkanı Osman ÇÖRT, Rahmetli Kurucu Genel Başkanımız ve Reisimiz Turgut Özal’ı rahmetle anıyorum. Bize ve vatandaşına böylesine birleştirici ve güzel bir miraz bıraktığı için ve onun mirasına sahip çıkan genel başkanımız İbrahim Çelebi ve tüm partiye gönül verenlere teşekkürlerimi sunuyorum. İlçe merkezinin Beykoz halkına hayırlı olmasını diledi. Arılar yuvaya dönüyor çok çalışacağız bal yapacağız. Halka hizmet Hakka hizmetdir dedi.

Başkan ÇÖRT’ün ardından, İstanbul İl Başkanı Aydın Keyf bir konuşma yaptı. Keyf, “Anavatan Partisi dönüşü heyecan ve sabırsızlıkla beklenen bir partidir. Kendisini güncelleyerek yenileyerek köklü ve kalıcı bir parti olarak geri dönmüştür” dedi.

2Başkan Aydın Keyf şöyle konuştu:

“Anavatan Partisi, siyasi geçmişinde hiç bir düzensizlik usulsüzlük bulunmaması ve hala gönüllerdeki yerini kaybetmediğini söyleyerek halkımız bizi bekliyordu geldik dedi. Siyaset hayatında tek başına iktidar olmasınında yeniden tarih yazacak bir parti olacaktır. Halkımızın desteği bizim için önemlidir dedi. Seçimler ile ilgili açıklması ise bıçak sırtında geçtiğini ve erken seçim olabileceğini söyleyerek. 31 martta seçime girememiş olsak bile ilk seçimlerde çok güçlü bir şekilde geleceğiz dedi. Hiç bir partiye ulaşılmazken vatandaşlardan bu kadar uzakken biz iç içeyiz dedi bize mesaj gelse en ince detayına kadar dikkatle ele alınacağını ifade etti.İl Başkanı Aydın Keyf’in konuşmaları partililer tarafından uzun süre alkışlandı.

Beykoz İlçe Başkanlığı Basın Bülteni

 

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here