CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın gerçekleşen 37. Olağan İlçe Kongresi’nde, Aydın Düzgün 417 delegenin oy kullandığı seçimde, 186 delegenin oyunu alarak yeniden İlçe başkanı seçildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda gerçekleşen kongrede, İlçe başkan adaylığına; Aydın Düzgün, Gülten Demirbaş, Mahir Taştan ve Uğur Çelebinin aday olurken,

Uğur Çelebi söz alarak adaylıktan çekildiğini açıkladı.

1 dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımızın okunması ile kongre başladı. Daha sonra divan seçimi gerçekleşti. Kongre de Divan Başkanlığını Giresun Milletvekili Necati Tığlı yönetti.

37. Olağan İlçe Kongresinde, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı açılış konuşmasını ve gündemi okudu. İlçe yönetiminden Hüseyin Okumuş ise Aydın Düzgün’e ait dönem çalışma ve hesap raporunu delegelerin ibrasına sundu.

Kongreye, CHP Milletvekili Prof. Dr. İbrahim Kaboğlu, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP eski Milletvekillerinden Prof. Dr. Mustafa Özyurt, Bülent Tanla ve Berhan Şimşek,  CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Turan Taşkın Özer, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Aslan, SP Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, İYİ Parti Beykoz Belediye Başkan Adaylarından B. Murat Miniç, STK temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldılar.

Gerçekleşen kongrede öncelikle partililer söz aldılar. Daha sonra da İlçe Başkan adayları Aydın Düzgün, Gülten Demirbaş ve Mahir Taştan söz aldılar. Gerçekleşen konuşmalar sonrası delegeler sandıklarda oylarını kullandılar.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın gerçekleşen 37. Olağan İlçe Kongresi’nde, Aydın Düzgün 417 delegenin oy kullandığı seçimde, 186 delegenin oyunu alarak yeniden İlçe başkanı seçildi. Mahir Taştan 169 oy, Gülten Demirbaş ise 47 oy aldılar.

Yeniden CHP Beykoz İlçe Başkanı seçilen Aydın Düzgün kongrede bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi.

Aydın DÜZGÜN (CHP İlçe Başkanı)

Sevgili Cumhuriyet Halk Partililer (CHP), çok değerli delegeler, misafirlerimiz… Hepinize sonsuz teşekkürler ediyorum, sağ olun, var olun diyorum.

Evet, CHP kazandı… Ve iyi biliyorum Canan Kaftancıoğlu kazandı…

Dostlarım, bugünlere geldik, nasıl oldu nasıl bitti bilmiyorum ama… Diğer kardeşlerimiz de çalışmışlar, çabalamışlar, onların da emeğine, onların da yüreğine sağlık. Onlara da oy veren bütün delegelerimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra daha az hata yapacağız, hep beraber tek yürek olacağız.

Kardeşlerim, dostlarım…

Konuşmalarımda da hep söyledim, yapacak çok işimiz var… Bütün bunları hep beraber, sizlerin de desteğiyle, tek yürek olarak, Beykoz’u en güzel kenti haline getirmeye çalışacağız. Bunu hep beraber başaracağız.

İlk yapacağımız işlerden biri, gençlerimizin gelecek kaygısını ortadan kaldırmak olacak. Bundan hiç birinizin endişesi olmasın. İnşallah bu sene içerisinde o iki kreşimizi ve tanzimimizi Beykoz’a kazandıracağız.

Evet, uğraştınız, koşturturdunuz… Tekrar söylüyorum, oy veren-vermeyen  bütün CHP’li delegelere, bütün CHP’li misafirlere, bütün dostlarıma, hepiniz çok çok teşekkür ediyorum. Sağ olun,  var olun diyorum…

Aydın Düzgün’ün Yönetim Kurulu’nda bulunan isimler:

Yönetim Kurulu Asil

Salih Akbulut

Bilgin Asar

Hakan Büyük

İsmail Çorbacı

Kamil Doğru

Burak Erdal

Ramazan Gül

Erdal Kahraman

Hakan Kanpara

Mahmut Keskin

Sevgi Kılıç

Yusuf Öztürk

Münire Işıl Soyhan

Mehmet Şahin

Haşim Yıldız

Şerife Yükselen

İl Delegesi

Sibel Acarlar

Salih Can Çenberoğlu

Ahmet Ali Kılıç

Halit Kılıç

Hüseyin Okumuş

Hikmet Öz

Hayrullah Usta

Esengül Yılmaz

İlyas Yılmaz

Yücel Zara

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here