Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın kendisine gelen ziyaretçilerin tebriklerini kabul etti.

Belediye Başkanı Murat Aydın, kendisini tebrik etmeye gelen ilçe sakinlerini hafta içi her gün 09:00-12:00 saatleri arasında makamında ağırladı.  Başkan Murat Aydın, hayırlı olsun dileklerini kabul ederken ziyaretçileriyle tek tek ilgilendi ve onların iyi dilek ve temennilerine teşekkür etti.

İlçe protokolünden sivil toplum kuruluşlarına, kamu kurumlarından vatandaşlara kadar her kesimden sevgi ve ilgiyle karşılanan Başkan Murat Aydın’ı 7’den 70’e ziyaret edenler arasında tüm vatandaşların yanısıra ilçedeki tüm STK’ların çatısı ve öncüsü olan Beykoz Kent Konseyi’nin Yürütme Kurulu üyeleri de yer aldı.

Başkan Murat Aydın Beykoz Kent Konseyi’ni Ağırladı

Beykoz Kent Konseyi Başkanı Emin Yavuz ve beraberindeki Yürütme Kurulu üyeleri, Başkan Murat Aydın’a görevinde başarılar dileyerek, kısa bir söyleşi yaptı ve konseyin Beykoz’daki önemi ve katkısına dair projelerinden oluşan özet brifing sundu.

Başkan Murat Aydın sosyal faaliyetler kapsamında ilçenin gelişmesi ve markalaşması adına öncülük eden Kent Konseylerini çok önemsediğini belirterek, Beykoz Kent Konseyi hakkında bilgi aldı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Murat Aydın: “Tebrik ziyaretlerine gelen Beykozlu hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum”

Başkan Murat Aydın: “Göreve geldiğim süreden bu yana makam tebrik ziyaretleri kapsamında bana hayırlı olsun dileklerini iletmeye gelen Beykozlu  hemşehrilerimizi ağırladık, gönülden gelen iyi dilekleriyle enerji dolduk. Beykoz Belediyesinin en güzel olduğu zaman içinde Beykozlu hemşehrilerimizin olduğu zamandır. Burası ne kadar kalabalıksa, o kadar güzel oluyor. Yürek ve samimiyetlerinden gelen temennileri için hemşehrilerimize, dostlarımıza canı gönülden çok teşekkür ediyorum. Sosyal hayatımıza yön veren Beykoz Kent Konseyi’ni de bu kapsamda ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduk. Beykoz’un güzelleşmesi ve ilerlemesinde marka olacak projeleri hep birlikte takip edip üreteceğiz, çalışacağız.” Dedi.

Haber ve Fotoğraf: Beykoz Belediyesi

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here