Beykoz Belediye Başkanlığı’na seçilen Murat Aydın, ekip arkadaşlarını belirlemeye başladı.

Üç Başkan Yardımcısı Zeytinburnu’ndan

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, daha önce 4 dönem Belediye başkanlığı görevi yapmıştı.  Beykoz’da göreve başlar başlamaz başkan yardımcılarının üçünü Zeytinburnu çalışma arkadaşlarından belirledi.

Bünyamin KORKMAZ

Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Bünyamin Korkmaz, 2009-2014 yılları arasında Zeytinburnu Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü yapmıştı.

Feruz KUTSAL

Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan ikinci isim Feruz Kutsal Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcılığı görevini 2014-2019 yılları arasında yapmış, Başkan Murat Aydın’ın çalışma arkadaşlarından.

Selami KESKİN

Selemi Keskin daha önce Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nde Genel Sekreter Yardımcılığı görevini yapmış. Daha sonra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un Özel Kalem Müdürlüğü ve bir süre de TRT Genel Sekreterliği görevlerinde bulunmuş bir isim. Şu anda da Beykoz Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Engin KÖKLÜ

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine getirilen diğer bir isim de, Zeytinburnu Belediyesi Fen İşleri Müdürü Engin Köklü oldu. Köklü, 2004 yılının Kasım ayında Zeytinburnu Belediyesi’nin Fen İşleri Müdürlüğü’nde kontrol mühendisi olarak göreve başlamış, 2005 yılının ilk çeyreğinde Fen İşleri Şefi, 2007 yılının Ağustos ayında Fen İşleri Müdürü olarak atanmıştır. Engin Köklü de Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevine getirilen diğer bir isim olmuş oldu.

Beykoz’dan Tek İsim                                                             Fatih SAĞLAM

Murat Aydın’ın Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirdiği Fatih Sağlam, Beykoz’un tanınan tek Belediye Başkan Yardımcısı oldu. Daha önce AK Parti Beykoz İlçe Teşkilat Başkanlığı yapmış olan Fatih Sağlam, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı oldu.

 

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here