BEDES (Beykoz Eğitime Destek Derneği), Anadoluhisarı Sabancı Öğretmenevi’nde, yemekli bir organizasyonda Meşale Anneleri ile biraraya gelerek yeni yıla erkenden merhaba dedi.

Meşale Anneleri için düzenlenen yeni yıl yemeğinin onur konuğu Devlet Eski Bakanı ve İstanbul Dayanışma Platformu Başkanı Önay Alpago ve Beykozlu İş Kadını, Eğitim gönüllüsü Funda Acar oldu.

Düzenlenen programda BEDES için emek vermiş isimlere ve meşale annelerine de sertifika ve plaketleri verilirken ayrıca çeşitli hediyeler takdim edildi.

Gerçekleşen programda BEDES Başkanı Gülay Demirel, Devlet eski Bakanı Önay Alpago ve Beykozlu İş Kadını Funda Acar günün anlam ve önemini anlatan kısa birer konuşma yaptılar.

BEDES Başkanı Gülay Demirel, Önay Alpago ve Funda Acar’a eğitime vermiş oldukları desteklerinden dolayı plaket ve çiçek taktim etti.

Daha sonra plaket ve sertifikaları verilmek üzere BEDES’e gönül vermiş isimler ve Meşale anneleri tek tek sahneye davet edildiler. Program daha sonra BEDES Meşale Anneleri’nin, Piyanist Şantör Şenol Yaman’ın canlı müzik performansı eşliğinde dans ve eğlenceleri ile son buldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here