Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi,  genel merkezlerinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirdiği “Run İstanbul” etkinliği kapsamında Caddebostan’daydı

Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) Beykoz Şubesi,  genel merkezlerinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirdiği “Run TOFD İstanbul Koşusu” etkinliği kapsamında Caddebostan’daydı. Spor dostlarının sosyal sorumluluk duygularının güçlendirilmesi ve koşu kültürünün gelişimine katkı sağlamak amacıyla yapılan gece koşusu sonucunda TOFD’a 41 bin TL bağış toplandığı ifade edildi.

TOFD Genel Başkanı Ramazan Baş’ın da hazır bulunduğu “Uyuma, koş!” sloganı ile gerçekleşen etkinlikte, TOFD Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe ve bazı engelli üyeler, 5 km’ik parkurda kendilerine eşlik eden engelsiz arkadaşları ile birlikte koşuya katılarak, madalya almaya hak kazandılar!

Etkinlik farklı etaplarda devam edecek

İBB Run TOFD, Cadde Bostan etabı ile start almış oldu. Bu sosyal sorumluluk projesi kapsamındaki koşular farklı tarihlerde farkı parkurlarda ve de farklı sloganlar altında yapılmaya devam edecek. Etkinlik kapsamında dereceye girenlere çeşitli ödüller verilirken, alanda katılımcılar için farklı etkinlikler de düzenleniyor. Yarışı tamamlayanlar da madalya almaya hak kazanıyorlar.

Haber: Arzu Başlantı

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here