Ben de Varım projesi kapsamında, ‘Beykoz Okullarında Psikolojik Hizmetler ve Okulları Yaşatma Derneği, Özel Eğitim Sınıflarını yenilemeye ve özel materyallerle donatmaya devam ediyor.

IMG_2277Geçtiğimiz aylarda Paşabahçe İlköğretim Okulu’nda bir sınıfı yenileyen, Beykoz Okullarında Psikolojik Hizmetler ve Okulları Yaşatma Derneği, geçtiğimiz günlerde de Fatin Hoca İlköğretim Okulu’ndaki bir sınıfı yenileyerek ve çocuklara gerçekleşen ziyarette hediyeleriyle, İbrahim ve Ekrem Başlantı kardeşler, büyükleri Yaşar Başlantı’ya ithaf ederek destek oldular.

IMG_2216Fatin Hoca İlköğretim Okulu’nda ki açılışa başta Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Okul Müdürü Mesut Seven, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, bazı okul müdürleri ve öğretmenler, Başlantı Turizm’in Yöneticileri  ve yeni sınıfın yapımında maddi, manevi desteklerini esirgemeyerek sponsor olan İbrahim ve Ekrem Başlantı kardeşler, Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Ayşe Güner ve Beykoz Okullarında Psikolojik Hizmetler ve Okulları Yaşatma Derneği üyeleri katıldılar.

IMG_2215Fatin Hoca İlköğretim Okulu’ndaki yenilenen sınıfın açılış kurdelasının kesilmesinin ardından sınıftaki öğrencilere hediyeleri verildi.

IMG_2227Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Okul Müdürü Mesut Seven kısa bir konuşma yaptılar. Katırcı ve Seven, eğitim için gerçekleştirilen maddi manevi tüm gayret ve çabalar karşısında mutlu olduklarını ve herkesin böylesi güzelliklere ortak olması gerektiğini vurgulayarak dernek başkanı ve üyelerine teşekkür ederken, sınıf için sponsor olan İbrahim ve Ekrem Başlantı kardeşlere de ayrıca teşekkür ettiler.

IMG_2232Okul Müdürü Mesut Seven İbrahim Başlantı’ya teşekkür plaketi takdim etmesinin ardından konuşmalara geçildi.

IMG_2170Dernek Başkanı Aşkım Maden Ataselim ve yönetim kurulu Üyelerinin katıldığı programın açılış konuşmasını Başkan Yardımcısı Füsun Sökmez yaptı.

IMG_2217Füsun SÖKMEZ (Dernek Başkan Yardımcısı)

“Amacımız bu güzel çocuklarımızın gözlerinde ki ışıltıyı tertemiz duygularını bir an dahi olsa buluşmak, Aileleriyle, emek veren öğretmenlerimizle kucaklaşmak. Hedefimiz Beykoz’un 23 okulunda ki özel eğitim sınıflarının yenilenmesi. Farkındalık yaratmak ve faydalı olmak noktasında katkı vermek isteyen herkesi aramıza davet ediyoruz. Değerli Kaymakamımıza, Milli Eğitim Müdürümüze, Okul müdürümüz ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Bugün seçim arifesinde Beykoz un tüm adaylarını açılışımıza davet ettik. Davetimize katılan Coşkun Tosun’a da teşekkür ediyoruz. İlerleyen süreçte tüm adayların da Beykozluların da derneğimizin çalışmalarında birlikte olacağımıza inanarak değerli basımıza da sesimizi duyurduğu için ayrıca teşekkür ediyoruz.”

IMG_2225Aşkım Maden ATASELİM (Dernek Başkanı)

“Beykoz da ‘Ben de Varım’ derneğimizin, Devlet Okullarımızın Özel Eğitim Alt Sınıflarını Yenileme (Restorasyon) İşlemleri, sevgi ve özveriyle tam hız devam ediyor.  Fatin Hoca İlköğretim Okulumuzun Özel Eğitim Sınıfımızı, Sayın Kaymakamımız Ahmet Katırcı, Sayın Milli Eğitim Müdürüm Kazım Bozbay, Sayın Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, Okulumuzun Okul Aile Birliği ve sınıfımız da okuyan özel yavrularımızın velilerinin katılımlarıyla, yeni haliyle eğitimlerine çok daha güzel şartlarda devam etmeleri için, sponsorluğunu Başlantı Turizim AŞ’nin Yapmış Olduğu, Özel Eğitim Al Gurubu’nun açılışını yaptık. Çok gururlu ve mutluyuz. Hiç bir zaman desteklerini derneğimizden eksik etmeyen Sayın Kaymakamımıza, Sayın Milli Eğitim Müdürümüze, dernek yönetimi ve üyesi arkadaşlarıma, tüm belediye başkan adaylarımıza yapılmış olan davetimize icabet edip, açılışımıza duyarlılık göstererek katılan Sayın Coşkun Tosun’a teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Her güzel dokunuşun özel yavrularımız ve değerli aileleri için olduğunu da özellikle belirtmek istiyorum. Tekrar teşekkür ediyorum.”

IMG_2298İbrahim BAŞLANTI (BAŞLANTI Turizm İşletme Sahibi)

“Fatin Hoca İlkokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerimizin eğitim gördükleri sınıfın yenilenmesinde, şirketimiz Başlantı Turizm ve ‘Bende Varım’ derneğimizin maddi manevi katkıları ile yapılan açılışına bizleri onurlandıran başta ilçemiz için emekleri çok büyük olan değerli Kaymakamımız Sayın Ahmet Katırcı’ya, bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kazım Bozbay’a ve gönüllere bir  farkındalılık yaratmak amacıyla yapmış olduğumuz bu etkinliğe katılan tüm okul müdürlerimize ve velilerimize ayrı ayrı teşekkür eder, şükranlarımızı sunarım.

Program açılış sonrasıİkramlarla, çaylar ve kahveler eşliğinde sohbetle devam etti..

IMG_2160IMG_2164IMG_2176IMG_2178IMG_2181IMG_2186IMG_2190IMG_2199IMG_2204IMG_2205IMG_2210IMG_2243IMG_2250IMG_2259IMG_2262IMG_2273IMG_2276IMG_2285IMG_2290

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here