Bengü Efsen Dostluk, Barış, Kültür ve Sanat Derneği olarak,
Dostluk ve Barış Korosu ile birlikte, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde “AKASYALAR AÇARKEN” isimli konseri ile bahara “merhaba” dedi.

Gerçekleşen konsere, başta Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı olmak üzere, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Necla Çağlayan, Beykoz Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Mamur,  Türk Kadınlar Birliği Beykoz Şube Başkanı Sevtap Çapan, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Aday Adayı Arzu Başlantı, bazı STK temsilcileri ile çok sayıda sanatsever katılım gösterdi.

Bengü Efsen şefliğinde gerçekleşen konser iki bölümden oluşurken, ilk bölüm Hüzzam Makamında olup, fasıl ve solo şeklinde gerçekleşti. Muhteşem konserin ikinci bölümünde ise İstanbul’un içerisinde kendi hikayelerini barındıran türküleri ise tiyatral ve müzikal tadında, oldukça başarılı bir performans ile Bengü Efsen Dostluk, Barış, Kültür ve Sanat Derneği, Dostluk ve Barış Korosu ile birlikte sergilendi.

Program, Arzu Başlantı’nın yazdığı, Bengü Efsen’in bestelediği ve Tiyatro sanatçısı Sevtap Çapan ile birlikte seslendirdikleri “KADIN” isimli şarkı ile son buldu.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here