2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları Basketbol İlçe Şenlikleri 4 Mart 2019 tarihinde Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesinde başlayıp bugün itibariyle Beykoz Spor Kompleksi R.Şahin KÖKTÜRK Spor Salonunda görkemli bir törenle son buldu.

Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent KÜÇÜK Konuşmalarında;

”Sayın Protokol, Değerli misafirler İlçe Milli Eğitim ve Beykoz Belediyemizin destekleriyle Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün organize ettiği Basketbol İlçe Şenlikleri ödül törenine hepiniz hoşgeldiniz.

2 hafta süren ilçe basketbol şenlikleri 4 kategoride 37 takım katıldı ve 344 öğrencimiz mücadele ettiği turnuvada birbirinden heyecanlı 37 maç oynandı.

Bu maçları yöneten hakemlerimizi, ilçemizde görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenleri ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde çalışan hakemler arasından seçildi.

Herhangi bir maddi beklentileri olmaksızın görev alan hakem öğretmenlerimize, salonunu bize açan Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi idaresine ve Beykoz Spor Kompleksi R. Şahin KÖKTÜRK Spor Salonu Yetkilerine, Turnuvaya katılan Tüm okullarımıza, beden eğitimi öğretmenlerimize, Basketbol Müsabakalarında dereceye giren tüm okullarımıza basketbol topu hediye eden Milli Takım Kaptanımız Sayın RÜŞTÜ REÇBER’e ve geleceğimizin teminatı siz sevgili öğrencilerimize teşekkür eder, derece yapan okullarımızı kutlarım” diyerek sözlerine son verdi.

Başarılı takımlarımıza kupa ve madalya ödülü, ayrıca Basketbol Topu hediye edildi.
Tüm takımlarımızı kutlar başarılarının devamını dileriz.

Dereceye Giren Okullar

Küçük Erkek
1-Hacı Numan Ortaokulu
2-Beykoz Doğa Koleji
3-Acarkent Doğa Koleji
4-Beykoz Konakları Vakfı Ortaokulu

Yıldız Kız
1-Hacı Numan Ortaokulu
2-Özel Pakkan Ortaokulu
3-İshakağa Ortaokulu
4-Anadoluhisarı Ortaokulu

Yıldız Erkek
1-Hacı Numan Ortaokulu
2-Şehit Er Ersin Güner Ortaokulu
3-Bilgi Yolu Koleji
4-Acarkent Doğa Koleji

Genç Erkek
1-Celal Aras Anadolu Lisesi
2-Acarkent Doğa Koleji
3-Uğur Koleji
4-Çavuşbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Fotoğraflar:  Er-ha Beykoz

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here