Beykoz Gençlik ve Kadın Evleri Platformu Üyeleri, Paşabahçe Meydanında “Çocuk İstismarına HAYIR!” dedi.

22 Şubat Perşembe (dün) günü gerçekleşen eyleme destek verenler arasında, 2015 yılı seçimlerinde CHP İstanbul Milletvekili aday adaylarından Cem Haydar Bektaş, CHP Beykoz eski İlçe Başkanı Mahir Taştan, BOÇAY Yönetim Kurulu Üyelerinden bazı isimler yer aldı.

Çocuk istismarlarına, tecavüzlere ve kadına yönelik şiddetlere “HAYIR” demek içinPaşabahçe Meydanı’nda “Çocuk İstismarına HAYIR!” diyen Beykoz Gençlik ve Kadın Evleri Platformu Üyeleri, ellerinde açmış oldukları dövizlerle;

“Ayağa kalkın, istismara sessiz kalmayın!”, “O konuşamıyor olabilir, ama sen sessiz kalamazsın!”, “Tecavüzlere sessiz kalma!”, “Vatanı korumak çocukları korumakla başlar!”, “Çocuk bedenime dokunma!”, “Bir kereden çok şey oldu, ülke sapıklarla doldu!”, “Gelecek çocuklarla inşa edilecek! Tüm insanlığa haykırdılar.

Özgün Haber Gazetesi olarak gözlemlediğimiz bir husus vardı ki, maalesef insanlarımız sosyal medya hesaplarında bu konu üzerine cesurca paylaşım yaparlarken, Paşabahçe meydanında gerçekleşen “Çocuk İstismarına HAYIR!” eylemine tepkisiz kaldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here