Beykoz İYİ Parti Belediye Başkanı Adayı Bilgehan Murat MİNİÇ Oldu

İYİ Parti’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat MİNİÇ oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER, Millet İttifakı görüşmelerinde sonucunda, CHP ve İYİ Parti’nin Beykoz’da kendi adaylarıyla yola çıkma kararı kesinleşti. Beykoz İYİ Parti Belediye Başkanı Adayı Bilgehan Murat MİNİÇ oldu.

Bilgehan Murat MİNİÇ, 26 Ocak gecesi sosyal medyada paylaştığı yorumda da “Bu Seçimi Beykoz’un Çocukları Kazanacak! Beykoz’da yapılacak bir yerel seçimi ‘Beykoz’un Çocuklarının kazanması, kimi ne diye rahatsız edebilir ki? Bundan rahatsız olanlar kimler acaba?”  dedi.

B. Murat MİNİÇ’in mesajının tamamını aynen paylaşıyoruz.

Birkaç aydan beri diyoruz ki ” Bu Seçimi Beykoz’un Çocukları Kazanacak! “ Beykoz’da yapılacak bir yerel seçimi “Beykoz’un Çocukları”nın kazanması, kimi ne diye rahatsız edebilir ki? Bundan rahatsız olanlar kimler acaba?

Biz bir partiden, guruptan, hizipten bahsetmedik, istediğimiz Beykoz ve Beykozluların kazançlı çıkmasıdır. Bazıları diyor ki” Efendim bugüne kadar yönetenler Beykozlu değil miydi? ” Şimdiye kadar Beykozlu yönetti de ne oldu? “

Bu soruyu soranlar güya çok akıllılar, ama farkında olmadan itiraf ediyorlar. Evet doğru. Bu zamana kadar sizin Beykoz’u teslim ettiklerinizin yüzünden Beykoz’da bir şey olmadı. Çünkü zihniyet aynıydı, tepeden inmeci, tabana rağmen ışınlanarak gelenler, halka, tabana değil, siyaseti kurgulayan dar guruplara hizmet ettiler.

Şimdi yine değişen bir şey yok. Çünkü aynı zihniyet. Ne yazık ki bugüne kadar Beykozlu yönetti de ne yaptı diyen ” tatlı su kurnazları” da bu zihniyetin yılmaz savunucuları. Oysa kendileri de itiraf ediyor ki kaybeden hep Beykoz, hep Beykoz’un Çocukları.

Anlamadıkları şu; Beykoz’u yönetecek adamın kim olduğu, nerden geldiği, nereli olduğu önemli değil. Önemli olan, seçimi kazanacak olanı kimin belirlediği, kimin gücüyle o koltuğa oturduğu. Arkasında kimin, kimlerin olduğudur. Atalarımız demiş ki yardım alan emir alır. Kimden yardım alırsanız ona hizmet edersiniz, koltuğu kime borçluysanız ona diyet borcunuz vardır.

Bu yüzden ısrarla Bu Seçimi Beykoz’un Çocukları kazanacak diyoruz. Borcumuz Beykozluya olsun, koltuğu, makamı bize veren Beykozlu olsun ki bizde Beykozluya hizmet edelim. Beykoz’un Çocuklarından başkasına diyet borcumuz olmasın ki, başkasının emrine girmeyelim.

Biz bir zihniyet değişiminden bahsediyoruz. İsimlerle, şahıslarla, yörelerle, partilerle işimiz yoktur. Artık vakti gelmiştir, bu çarpık zihniyet değişecek. Beykoz’u yönetenler Beykoz’a, Beykozlu’ya hizmet edecek. Değişimin zamanı gelmiştir, bu seçimi Beykoz’un Çocukları kazanacak…

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here