Beykoz Kaymakamlığı “19 Eylül Gaziler Günü” Münasebeti ile Kahraman Gaziler ve Şehit Aileleri onuruna bir program düzenledi.

Anadoluhisarı Sabancı Öğretmen Evi’nde 19 Eylül tarihinde düzenlenen yemekli programa; Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’nın yanı sıra, İstanbul Boğaz Komutanı Tuğamiral Ayhan Gedik,  Beykoz Belediye Başkan Yardımcılarından Manolya Demirören Tekin ve Fatih Sağlam, Kurum Müdürleri, gaziler, çok sayıda şehit ve gazi yakını katıldı.

Beykoz Kaymakamlığı İlçe Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selim Safi’nin sunumunu yapmış olduğu programda kısa bir de konuşma gerçekleştiren Beykoz kaymakamı Ahmet Katırcı, 19 Eylül Gaziler günü vesilesiyle; başta ebedi başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatan topraklarının bütünlüğü, milletimizin birlik ve kardeşliği uğrunda canını feda eden şehitlerimizi rahmetle anarken, hayatta olan şehit ve gazi ailelerine şükran ve saygılar sunarak konuşmasını tamamladı.

 “19 Eylül Gaziler Günü” Münasebeti ile Kahraman Gaziler ve Şehit Aileleri Onuruna düzenlenen program yemek ikramının ardından sona erdi.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here