İstanbul Masterler Liginde Beykoz İlçemizi temsil eden Beykoz Masterler SK Futbol Takımı, Kartal 75.Yıl Stadında oynadığı karşılamada Kartal Temsilcisi Özbalkangücü Takımı ile 3-3 berabere kaldı. Sarı-Siyahlılarımız karşılaşmada bir de penaltı atışından yararlanamadı.

Beykoz Masterler SK mücadeleye , Kalede Hasan. Recep. Engin. Dinçay. Ekrem. Yasin. Fahri. Tuncer. Kamil. Zafer’den kurulu bir 11 ile başladı. Yedek sıralarında başlayan isimler ise Aydın. Hakkı. Menderes. Birol. İsmail. Umut. Barış idi. 

Beykoz Masteler SK Futbol Takımı ilk yarıyı Tuncer ve Kamil ile bulduğu gollerle 2-0 önde tamamladı. İkinci yarıda her iki takımdan karşılıklı ataklar ile zevkli ve heyecanlı bir maça dönen karşılaşmada ev sahibi takım 3 gol bulurken, Sarı-Siyahlı ekibimiz bu gole Kamil ile karşılık verebildi. Bu arada Beykoz Masterler SK Futbol Takımı mücadelede Zafer ile bir de penaltı atışından yararlanamadı.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş müsabakanın ardından yaptığı değerlendirmede, “ Maçta çok gol pozisyonuna girdik ancak maalesef değerlendiremedik. Güzle bir mücadele ortaya koyduk. Tüm arkadaşları yürekten kutluyorum. Lige eksik oyuncularımızın çokluğu nedeni ile kötü bir giriş yapsak da ardından çıkmış olduğumuz son  5 karşılaşmadır yenilmedik.  Eksik oyuncularımızın takıma dahil olması ile de göze hoş gelen, atak bir futbol sergilemeye başladık ” diye konuştu.

Haber ve Fotoğraf: ER-HA Talip Ercan

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here