Hüsnü Kolcu Başkanlığındaki Beykoz Muhtarlar Derneği Üyeleri 17 Temmuz 2019 Çarşamba günü İBB Beykoz Koru Tesislerinde gerçekleştireceği olağanüstü genel kurul öncesi, istişarelerde bulunmak üzere Beykoz Belediyesi içerisinde bulunan bürolarında bir araya gelerek değerlendirme yaptılar.

Genel Kurul Değerlendirmesi için bir araya gelen Muhtarlar ardından Beykoz Kaymakamlığında yapılan aylık Muhtarlar Toplantısına katıldılar.

Toplantı öncesi muhtarların bundan sonra maaşlarını alacakları Denizbank Yöneticileri muhtarlara genel bir bilgilendirme yaptı.

Yeni dönemde muhtarların maaşların alacakları Denizbank Yöneticilerinin bilgilendirmesinden sonra Beykoz Kaymakamlığı Açık Kapı Birimi Yetkilisi de bürolarının çalışma sistemi ve çözülemeyen ihtilaflı konularda muhtarlara olan katkılarından bahsettikten sonra genel toplantıya geçildi.

Muhtarlar tespit ettikleri sorunlarını birer birer aktarırken, anlatılan sorunları yaşayıp da çözüme kavuşturan muhtarlar, diğer arkadaşlarına çalışma yöntemleriyle ilgili bilgilendirme yaptılar.

Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Selim Safi’nin yanına gelen THM Ünlü Sanatçısı İsmail Türüt, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Muhtarlarına merhaba demek için salona girmesiyle çekilen hatıra fotoğrafından sonra toplantı devam etti.

Muhtarların diğer sorunları itina ile not alınırken Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı “Muhtarlar benim en yakın çalışma arkadaşlarım.” Bugüne kadar olduğu gibi yeni yerel yönetim çalışma döneminde de hizmetlerin aksamaması ve ivedilik ile yapılabilmesi için Beykoz Belediyesi’nin Yeni Yönetimi ile görüşeceğinin sözünü verdi.

Beykoz Muhtarlar Derneği

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here