31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerinin ardından yeni dönemde,  mahallelerinde yeniden seçilen muhtarlar ile göreve yeni gelen muhtarlar ‘Beykoz Muhtarlar Derneği’ olarak, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ile bir araya geldi.

Beykoz Dernekler Birliği:

“Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ile yerel seçimler sonrası, tüm muhtarlarımızın katıldığı tanışma amaçlı toplantımızı, Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirdik.

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Hüsnü Kolcu, Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Vakfı Müdürü Selim Safi ve Kaymakam Ahmet Katırcı beş yıllık çalışma döneminin başında tüm muhtarlara iyi bir çalışma dönemi dilerken, toplantıya mazeretli olan bir muhtar eksikle katılan tüm muhtarlar sırayla kendilerini tanıttılar.

Tüm muhtarların selamlama konuşması sonrası, Vakıf Müdürü Selim Safi özellikle yeni muhtarlara hitaben Vakfın çalışması ve muhtarlar ile olan bağlantıları konusunda detaylı bilgiler aktardı.

Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Vakfı üyesi bir muhtarın seçim sonucu üyelikten düşmesi sebebiyle, yerine oy birliği ile Rüzgarlıbahçe Mahallesi Muhtarı Sedat Altun seçildi.

Tanışma konuşmalarında bazı muhtarlarımız mahalleleriyle ilgili taleplerini aktarırken, yeni dönemde 45 muhtarın 24 tanesinin değişmesi sebebiyle toplantı genel anlamda tanışma ve serbest sohbet şeklinde devam etti.”

Beykoz Muhtarlar Derneği

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here