Beykoz Spor Kulübü Olağanüstü Kongresi 24 Kasım 2019 Pazar Günü Beykoz Stadı’nda yapıldı. Kongrenin açılış konuşması başkan Zeki Aksu tarafından yapıldı. Delegelerin oy birliğiyle divan başkanlığına Ali Bilir, divan başkan yardımcılıklarına Zafer Baş ve Süleyman Çalık ile kâtip üyeliklere Atilla Sezer ve Ahmet Akman seçildiler.

Dernekler Kanunu gereği Olağan Kongre Hazirun Listesi’nde yer alanların oy kullanabildiği olağanüstü kongrede gündem gereği yeni yönetim kurulu, denetim kurulu, müze kurulu ve federasyon delege üyelikleri seçimi yapıldı.

Hazirun listesinde bulunan 154 delegeden 63 üyenin oy kullandığı genel kurulda Mehmet Bilir tarafından hazırlanan yönetim kurulu, denetim kurulu, sicil kurulu, disiplin kurulu, müze kurulu İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyon delege listesi açık oylamaya sunuldu ve oy birliğiyle kabul edildi.

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ: Nezih Beykozlu, Mehmet Bilir, M.Atilla Sipahioğlu, Mesut Ekici, Alaattin Kılıç, Kemalettin Erkan, Salih Dursun, Safter Eroğlu, Temel Ahmet Nazlı, Hamza Koçal, Selami Tahmaz, Ceyhun Yalçın, Volkan Vardar, Adem Nebioğlu

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Kenan Pekşen, Erdal Akgül, Melih Perçin, Nevzat Emanet, Haluk Taş, Alpaslan Özgül, Ahmet Akman, Atilla Sezer

Denetleme Kurulu Asıl Üyeleri: Kemal Kaya, Mehmet Öztürk, Aziz Baltacı

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri: Şeref Kaçmaz, Varol Küçükşahin, Mustafa Ülker

Sicil Kurulu Asıl Üyeleri: Süleyman Saklı, Mehmet Tombul, Salih Mustafa Topçu

Sicil Kurulu Yedek Üyeleri: Muhittin Atagün, Ziya Önder, Necati Kakıcı

Disiplin Kurulu Asıl Üyeleri: Hüseyin Demirel, Süleyman Çalık, Adnan Uzunkaya

Disiplin Kurulu Yedek Üyeleri: Musa Aksu, Mustafa Kaya, Cansın Sezginer

Müze Kurulu Asıl Üyeleri: Cüneyt Pulant, Ufuk Dağcı, Talip Ercan

Müze Kurulu Yedek Üyeleri: Cemil Yılmaz, İlker Genç, Tuğrul Torun

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Delegesi Asıl: Safter Eroğlu, Kemalettin Erkan, Aziz Baltacı

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Delegesi Yedek: Eser Öktem, Birol Balıkçı, Haluk Taş

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan yönetim Kurulu üyesi ve bir önceki yönetimde başkan vekili olarak görev yapan Mehmet Bilir delegelere teşekkür etti. Futbol takımının genel durumuyla ilgili açıklamalar yaptı. Birlik ve dayanışmanın önemine vurgu yaparak şampiyonluk yolunda takıma ve yeni yönetim kuruluna duyduğu inancı ifade etti.

Beykoz Spor Kulübü Yönetim Kurulu 24 Kasım 2019 Pazar Günü yapılan olağanüstü kongre sonrası ilk yönetim toplantısı tam bir dayanışma ve birlik ruhu içerisinde gerçekleşti.

Yönetim kurulu üyeleri tanışma ve kaynaşma sohbeti sonrası genel anlamda bir mali ve idari kurul değerlendirmesi yaparak şampiyonluk ve kulübü profesyonel liglere taşıma konusundaki kararlıklarını ortaya koydular. Toplantı gündemi gereği yönetim kurulu üyeleri görev dağılımı yaptılar.

Bu dağılıma göre; Başkan Vekili olarak Nezih Beykozlu, Futbol AŞ’den Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Mehmet Bilir, Reklam-Pazarlama-Kaynak Yaratmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak M. Atilla Sipahioğlu, Finansal-İdari Yapılandırmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Mesut Ekici, Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Selami Tahmaz, Genel Sekreter olarak Alaattin Kılıç, Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak Kemalettin Erkan, Muhasip Üye olarak Safter Eroğlu, Veznedar Üye olarak Temel Ahmet Nazlı, Tesislerden ve Taraftardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Adem Nebioğlu, Basketbol Şube Sorumlusu olarak Volkan Vardar, Futbol Şube Sorumlusu Üyesi ve Genel Kaptan olarak Salih Dursun, Futbol Şube Sorumlusu Üyesi olarak Ceyhun Yalçın ve Futbol Şube Sorumlusu Üyesi olarak Hamza Koçal görev aldılar.

Görev dağılımından sonra söz alan yönetim kurulu üyeleri; 1908 yılında kurulmuş ve Türk spor tarihine damga vurmuş köklü bir kulübün sorumlu yöneticileri olarak başarmak adına ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirttiler.

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here