31 Mart Yerel Seçimlerinde, Beykoz’un yeni başkanı Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın Mazbatasını alırken, Beykoz’un Yeni Meclis Üyeleri mazbatalarını aldılar. AK Parti’den 20 Meclis Üyesi çıkarılırken, CHP’den de 11 Meclis Üyesi çıkarıldı.

Başkan Aydın, Mazbatasını Aldı

Beykoz Belediyesi 7. Dönem Beykoz Belediyesi,  Beykoz Belediye Başkanı seçilen Murat Aydın, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Zeki Sağlam’dan mazbatasını aldı.

Murat Aydın (Beykoz Belediye Başkanı)

31 Mart  2019 yerel seçimlerinin güzel bir atmosferde geçmesine katkı veren  tüm adaylara, ve adayların bağlı olduğu bütün partilere, ilçe başkanlarına, süreci başından sonuna kadar takip eden, yürüten ilçe seçim kurulu başkanımıza ve ilçe seçim kurulu çalışanlarına huzurlarınızda çok çok teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah önümüzdeki 5 yıllık süreçte Beykoz’da hizmet etmeye çalışacağız. Beykoz’umuz, İstanbul’umuz için ve ülkemiz için hayırlı olsun diyorum. İlçe seçim kurulu başkanımıza ve çalışma arkadaşlarına tekrar teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

Meclis Üyelerinin Mazbataları da Verildi

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman tarafından yeni Beykoz Belediye Meclis Üyelerinin mazbataları kendilerine verildi.

İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Zeki Sağlam ve Seçim Kurulu  Müdürlüğü Memurları

Haberle İlgili Fotoğraflar:

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here