Tiyatro Dünyası Oyuncularının oynadığı “Bir Bu Eksikti” adlı Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde oynadığı oyunun Beykoz’dan önemli misafirleri vardı.

Kaymakam Ahmet KATIRCI Oyunu Ayakta Alkışladı

30 Ocak Salı akşamı Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşen oyunun Beykoz’dan önemli misafirler vardı. Beykoz Kaymakamı Sayın Ahmet KATIRCI ve değerli eşleri Fatma KATIRCI Tiyatro Dünyası Oyuncularının oynadığı “Bir Bu Eksikti” adlı oyunu protokol koltuklarında beğeniyle izlediler ve Sayın Ahmet KATIRCI oyunu ayakta alkışladılar.

Oyunda Sedat DALAR’da Rol Alan Sanatçılar Arasında…

Tiyatro Dünyası Oyuncularının oynadığı “Bir Bu Eksikti” adlı oyunda, Ece GÜRSEL, Celal BELGİL, Berke HÜRCAN, Can TÖRTOP, Ümmühan KILDİŞ, Ferhat BALABAN, Ayşen ERİKLİ gibi sanatçıların yanı sıra gazetemiz imtiyaz sahibi ve yazı işleri müdürü Sedat DALAR’da rol alan oyuncular arasında.

Oyun Öncesi Kulise Kaymakam Sayın KATIRCI’nın Ziyareti…

Oyun başlamadan kısa bir süre önce Beykoz Kaymakamı Sayın Ahmet KATIRCI ve değerli eşleri Fatma KATIRCI’nın ziyareti geceye damga vurdu. KATIRCI, ziyaretinde başta oyunun yönetmeni ve başrol oyuncularından olan Can TÖRTOP’u ve diğer oyuncuları ile tek tek el sıkışarak başarılar diledi.

Ahmet KATIRCI Oyunu Kahkahalarla İzledi.

Beykoz Kaymakamı Sayın Ahmet KATIRCI oyunu kahkahalarla izledi. 2 Perdelik “Bir Bu Eksikti” adlı oyunun hemen hemen her bölümünde kahkahalarını tutamayan Ahmet KATIRCI, oyunu sık sık alkışlayarak da beğenisini belli etti.

Saniye EFE’de Kahkahalarını Tutamadı.

Tiyatro Dünyası Oyuncularının oynadığı “Bir Bu Eksikti” adlı Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde oynadığı oyunu Beykoz Kaymakamı Ahmet KATIRCI ve değerli eşleri Fatma KATIRCI’nın yanı sıra Beykoz’dan diğer misafirleri daha vardı. TOFD Beykoz Şubesi Başkanı Saniye EFE’de oyun boyunca kahkahalara boğulanlar arasındaydı. Saniye Hanımın yanı sıra gelenler arasında Beykoz Nüfus Müdürü Nihade KILIÇ, Beykoz SGK Müdürü Ferda ÖZKALENDER, Beykoz Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanı Selim SAFİ, Beykoz Tapu Müdür Yardımcısı Aysun ÖZTÜRK, BEDES Başkanı Gülay DEMİREL, Anadoluhisarı Turizm kalkındırma Derneği Başkanı Mustafa BABUZ ve Eşleri, Beytaş Eski Müdürü Yalçın ÇOLAK ve Eşleri Oyunu en önde izleyenler arasındaydılar.

Oyuncularla Ahmet KATIRCI ve

Beykoz Heyeti Hatıra Fotoğrafı Çektirdiler

Oyunun bitiminin ardından Beykoz Kaymakamı Sayın Ahmet KATIRCI ve Beykoz Heyeti Oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirdiler. Oyun esnasında sık sık alkışlarla kesilen oyun doğal olarak gazetemiz imtiyaz sahibi Sedat DALAR’ın olduğu sahneler de oldukça ilgiyle izlendi ve zaman zaman alkış aldı.

Ahmet KATIRCI: “Bir Bu Eksikti Oyunu Beykoz’da da Oynanacak”

Tiyatro Dünyası Oyuncularının oynadığı “Bir Bu Eksikti” adlı Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde oynadığı oyunu büyük bir ilgiyle izleyen Beykoz Kaymakamı Sayın Ahmet KATIRCI, oyunun yönetmeni ve başrol oyuncularından olan İsmail Can TÖRTOP ile oyunu konuşarak ne kadar memnuniyet duyduklarını ifade edip, “Bir Bu Eksikti” oyununu Beykoz seyircisiyle de buluşturmak istediklerini ve çok güzel bir akşam geçirdiklerini dile getirdiler.

@tiyatroyuncular

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here