Seçim çalışmalarına Beykoz merkez esnafı, Yalıköy esnafı ve Beykoz pazar yeri ziyaretiyle devam eden İyi Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç; eski Anavatan Partisi yöneticilerinden Tahir Akar’ı ziyaret etti.    

Beykoz İyi Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve İyi Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç; bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden Beykoz’un duayen siyasetçilerinden Tahir Akar’ı evinde ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Tahir Akar, Bilgehan Murat Miniç’ e başarılar dilerken moralinin ise oldukça yüksek olduğu gözlendi. Bilgehan Murat Miniç ve Akif Taşdemir’de Akar’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Daha sonra Beykoz esnafını ve pazar yerini gezen Bilgehan Murat Miniç’e esnafın ve Beykozluların ilgisi büyük oldu. ‘Bu seçimi Beykoz’un Çocukları Kazanacak!’ sloganıyla hafızalara yer edinen Miniç’e Beykozlu vatandaşlar özellikle başkan adaylığı tanıtım toplantısındaki projeleri hakkında yorumlarda bulundu.

Sadece İhaleler  ve Meclis Toplantıları Değil Mülakatlar da Şeffaf Olacak

Yorumlar dolayısıyla mutlu olduğu görülen Bilgehan Murat Miniç, sorulan sorulara da samimiyetle cevap verdi. Özellikle ‘Şeffaf Beykoz’  projesi hakkında bugüne kadar neden belediyenin yaptığı ihaleler Beykozluların gözü önünde yapılmadı eleştirileri esnaf ziyaretinde en çok  konuşulan konu oldu.

Konuyla ilgili olarak İyi Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç’in ziyaret esnasında bir vatandaşla yaptığı konuşması ziyarete damga vurdu.

Murat Miniç vatandaştan gelen ‘ihaleleri meydanlarda izleyecek miyiz gerçekten’ şeklindeki sorusu üzerine; “Belediyeyi kazandığımızda sadece ihaleleri ve meclis toplantılarını değil, aynı zamanda belediyeye personel alırken yapılan mülakatlar da Beykoz’un meydanlarına konulacak dev ekranlardan ve internet üzerinden yayınlanacak. Sizde bunları izleyeceksiniz. Böylece bundan sonra kimse belediyede işe girecek olan Beykozlulara mülakatlarda herhangi bir parti üyeliğin var mı, torpili nereden yaptırdın diye soramayacak. Sadece liyakatin var mı diye soracak. İşe alımlarda Beykozlunun gözleri önünde olacak.” şeklinde cevap verdi.

Haber ve Fotoğraf: İYİ Parti Basın Danışmanlığı 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here