Bir Bu Eksikti Oyunu’nu Beykozlu Ayakta Alkışladı

0
910

Tiyatro Dünyası Oyuncularının oynadığı “Bir Bu Eksikti” adlı oyun Beykoz’da ayakta alkışlandı. 25 Nisan Çarşamba akşamı Anadoluhisarı Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde oynanan oyun Beykoz seyircisinden olağanüstü ilgi gördü.

Salon Tıklım Tıklım Doluydu.

Ray Cooney’in yazdığı Can TÖRTOP’un yönettiği “Bir Bu Eksikti” oyunu Anadoluhisarı’nda bulunan Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezinde yaklaşık 350 kişi tarafından izlendi. Salonun tamamen dolmasının ardından balkon bölümünün açılmasıyla kalan izleyiciler o bölümü de doldurdular.

Beykoz Belediyesi’nin Önemli Bir Kültür-Sanat Hizmeti

Tiyatro Dünyası Oyuncularının Sahnelediği “Bir Bu Eksikti” adlı 2 perdelik komedi oyunu Beykoz Belediyesi Kültür-Sanat Faaliyetleri kapsamında ücretsiz Olarak Beykozlulara oynandı. Özgün Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sedat DALAR’ın da Rol Aldığı “Bir Bu Eksikti” oyunu seyircileri gülmekten kırdı.

Gişe Rekorları Kıran Oyun Beykoz’u Ayağa Kaldırdı

İstanbul’da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi, Kadıköy Duru Tiyatro, Mecidiyeköy Profilo AVM, Avcılar Torium AVM, Kozyatağı Kozzy AVM gibi yerlerde seyirci rekoru kıran “Bir Bu Eksikti” oyunu 25 Nisan Çarşamba Saat: 20.00’de Beykoz Belediyesi Kültür-Sanat Faaliyetleri Kapsamında Anadoluhisarı Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde Beykoz Sanatseverleriyle buluştu. Oyun esnasında izleyiciler sık sık alkışlar ve kahkahalarla beğenilerini ilettiler.

Ünlüler “Bir Bu Eksikti” Oyunu ile Beykoz’da

Tiyatro Dünyası Oyuncularının Sahnelediği oyunda ünlüler de yer alıyor. Berke HÜRCAN, Ece GÜRSEL, Celal BELGİL, gibi ünlülerden oluşan oyunun yönetmeni ve başrol oyuncusu Can TÖRTOP’un performansı seyircileri gülmekten kırıp geçirdi.

Ünlü Oyuncular BEYTAŞ Teras Kafe’de Ağırlandı

Oyun öncesi Tiyatro Dünyası Oyuncuları, Ece Gürsel, Berke Hürcan, Celal Belgil, Can Törtop, Ümmühan Kıldiş, Ayşen Erikli, Ferhat Balaban ve Özgün Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sedat Dalar, BEYTAŞ Teras Kafe’de, sorumlu Müdür Nuri Bey tarafından en iyi şekilde ağırlandılar. Oyuncular Beytaş Teras Kafe’nin eşsiz boğaz manzarası eşliğinde yemek yiyerek oyun öncesi moral depoladılar.

Oyun Sonrası 40 Kişilik Bir Hatıra Fotoğrafı Çekildi

Oyun sonrası Beykoz seyircisi Tiyatro Dünyası Oyuncularını yalnız bırakmadılar. Salonda ve fuayede oyuncularla hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen Beykozlu’lar adeta kuyruk oluşturdular. Oyunu izleyen Beykoz seyircisinin ortak görüşü uzun zamandır böyle başarılı, profesyonel bir oyun izlemedikleri yönünde oldu. Salonun komple dolu olması ayakta kalanlar için ilave sandalyeler ayarlanması oyunun Beykoz’da büyük bir ilgiyle izlendiği görüşü hakim oldu.

Muharrem ERGÜL’de Oyunu İzledi..

Şehir Tiyatroları eski Genel Müdürü ve Beykoz Belediyesi Eski Başkanı Mharrem ERGÜL’de oyunu en önden izleyenler arasındaydı. ERGÜL oyunu büyük bir ilgiyle izlerken 2. Perdede acil bir telefon ile oyundan ayrılmak zorunda kaldı.

Beykoz’un Önemli İsimleri de Oyunu İlgiyle İzlediler.

Oyunu izleyenler arasında Rizeli’ler Dernek Başkanı Mikail AKYILDIZ, CHP Eski İlçe Başkanı İsmet KONCA, Beykoz Yelken Kulübü Başkanı Asım ÖZDEMİR, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Güner, CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Hakkı Emanet, Beykozlu İşadamı Cüneyt Pulant, Giresunlular Dernek Başkanı Ali Bilir, Anadoluhisarı Turizm ve Kalkındırma derneği Mustafa Babuz, Trakyalılar Dernek Başkanı Sacit Kaya, BEYMEZ eski Dernek Başkanı Adem Öztürk, ADD eski başkanlarından Zühal Özen, Ak Parti eski Meclis Üyesi Birzat Mermer, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Aslan, Ak Parti eski İlçe Yöneticisi Mustafa Öztürk, Beykoz Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan, Bengü Efsen Kültür Sanat Derneği Başkanı Bengü Efsen, Tiyatro Terapi Dernek Başkanı Sinan Akbaşak, Poyraz Köy Muhtarı Ahmet Ersoy, Akbaba Muhtarı Yüksel Kılıç, Beykoz Halk Eğitim Merkezi Okul Aile Birliği Başkanı Taner Mert, BOÇAY Dernek Başkanı Bülent Taştan, Beykoz Turizm Dernek Başkanı Ergin Tüfekçi, Çubuklu Spor Başkanı Coşkun Tosun, Cuhuriyet Kadınları Beykoz Şube Başkanı Esra İspalarlı, Vatan Partisi Beykoz İlçe Başkanı Hakan Ekiz, İyi Parti Beykoz Yönetim Kurulu Üyesi Sevda Gürdap Ay, Beykoz Kent Konseyi Başkanı Emin Yavuz, Beykoz Sosyal Yardımlaşma Vakfı Başkanı selim Safi, TOFD Başkanı Saniye Efe, Beykoz Üniversitesi’nden Erkan Özmen, CHP eski İlçe Yöneticisi Selami Özçelik, Ardahanlılar dernek Yönetiminden Alaattin Kılıç ve daha sayamadığımız bir çok isim katılırken, Beykoz Yerel Basınından Dost Beykoz Sahibi Kader Gür, Beykoz Ses Gazetesi Sahibi Tayyar As katıldılar.

Can TÖRTOP’tan Teşekkür…

Oyun sonrası Yönetmen Can Törtop, sahne üzerinde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e ve Beykoz Kültür Müdürü Adem Çalışkan’a teşekkür ederken, Şehir Tiyatroları esi Müdürü ve Beykoz Belediyesi eski başkanlarından Muharrem Ergül’e sevgi ve saygılarını ilettiler.

Tiyatro Dünyası Oyuncuları’nın “Bir bu Eksikti” oyununu izlemek isteyenler, sezonun son 2 oyununu kaçırmayın. 27 Nisan Cuma günü (bugün) Profilo AVM’de, 13 Mayıs Pazar günü ise Kadıköy, Duru Tiyatro’da seyicisi ile buluşacak. 
Biletleri biletix ya da etkinlik gişesinden alabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here