CBİ 2

BİSK’in CHP Ziyareti
Beykoz Amatör Spor Kulüpler Birliği (BİSK) Yönetimi CHP Beykoz İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

CBİ 1

Bahadır YAVUZ (CHP Beykoz İlçe Başkanı):

Bahadır YAVUZ BİSK heyetini kapıda karşıladı. İlçe Başkanı yaptığı konuşmada, ilçede amatör spor kulüplerinin yaşadığı sorunları bildiklerini, Beykoz’da ve Türkiye genelinde de spor ile ilgili sorunları gündeme getireceklerini söyledi.

Gençlerin madde bağımlılığı konusunda sorunlar yaşadıklarını, bunları önlemek için spor kulüplerine büyük işler düştüğünü belirten Bahadır YAVUZ, spor kulüplerinin tesis yetersizliği yaşadığını, bu konuyu da önemsediklerinin altını çizdi.

CBİ 3

Bahadır YAVUZ, Beykoz Belediyesini aldıklarında spora çok önem verdikleri için, tüm spor kulüplerinin arkasında olduklarını ve olacaklarını beyan etti.

Spor kulüplerinin müsabakalar dolayısıyla öncelikle deplasman maçlarında ulaşım sorunu yaşadıklarını ve bu sorunu da belediye başkanlığını aldıklarında çözeceklerine değinen Bahadır YAVUZ, şu anki belediyenin Spor’a bakış açısının çok küçük olduğunu belirtti.

Belediyenin yaptığı kültür gezilerine önem verdiği kadar Spora da önem vermeleri gerektiğinin altını çize İlçe Başkanı, amatör spor kulüplerinin teknik sorumlu ve ekipman anlamındaki sorunlarının da çözülmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Bahadır YAVUZ, önümüzdeki dönemde seçimi kazanacaklarından emin olduklarını ve BİSK’in ziyaretlerinden memnun olduklarını söyledi.

CBİ 4

BİSK’ten Başkana Top Hediye Edildi
BİSK heyeti İlçe Başkanı Bahadır YAVUZ’a tüm spor kulüplerinin imzalarının atıldığı bir top hediye ettiler.

CBİ 5

Asım ÖZDEMİR (BİSK Başkanı):
Bahadır YAVUZ’a yeni görevinde başarılar dilediğini söyleyen Asım ÖZDEMİR, siyasetin spora katkı noktasında da önemli olduğunu söyledi.

CBİ 7

Toplantıya katılan BİSK Yönetimindeki İsimler:
Coşkun TOSUN (Çubukluspor Bşk.)
Ahmet KAHRAMAN (Kanlıcaspor Bşk.)
Hüseyin YILMAZ (Kavacıkspor Bşk.)
Yaşar ŞAHİN (Çavuşbaşı Spor Bşk.)
Mustafa ÜLKER (Beykoz 1908 Gn. Koor.)
Serdar LÜLEBURGAZ (A.Kavağı Spor Bşk.)
İbrahim GÜNEY (Örnekköy Spor Bşk.)
Mustafa KAYA (Kanlıcaspor Bşk.)
Mustafa KURTULUŞ (Gümüşsuyu Spor Gn. Kaptanı)
Cihangir ÇELİK (Gümüşsuyu Spor Alt Yapı Sorumlusu)
Adnan GÜNER (Anadoluhisarı Spor F. Kulüp Başkanı)

Asım ÖZDEMİR, siyasilerden ve belediyelerden spor kulüplerinin tesisleşmesi konusunda kendilerine destek verilmesinin altını çizerek, çocuklar ve gençlerin takım sporu yaptıklarında daha başarılı olduklarını, CHP’nin önde gelenlerinden spora destek vermelerini söyledi.

Amatör spor kulüplerinin Beykoz’da en azından İstanbul şampiyonasına ve hatta Türkiye şampiyonasında dereceye girdiklerini, Beykoz’daki Amator spor kulüplerinin başarılı olduğunun altını çizen Asım ÖZDEMİR, bazen karşılarına çıkan resmi prosedürlerden ötürü mağdur olduklarını dile getirdi

CBİ 8

Son olarak günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here