Beykoz Gençlik ve Spor ve İlçe Müdürlüğü basın açıklamasıdır…

TÜRKİYE’DE BİR İLKİ DAHA GERÇEKLEŞTİRDİK
Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün ” Spor Yapın Farkınız Olsun, Emek Sizden Bisiklet Bizden” Projesi kapsamında 2018/2019 eğitim-öğretim yılında her ay sportif branşlardaki başarılarından dolayı bir öğrencimize bisiklet hediye ediyoruz.
Bu ay hediyemizi Taekwondo İstanbul 1. ve Türkiye 3. ü olan Beykoz Ziya Ünsel Ortaokulundan Muhammed İSLAM adlı öğrencimize Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Sayın Bülent Küçük tarafından verildi.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent KÜÇÜK Konuşmalarında;

”Sporcu Öğrencilerimize küçük yaşlarda mücadele ruhunu aşılayıp sınav kaygısı olmadan keyifli bir zaman geçirmeleri için çalışıyoruz.

Öğrencilerimizin başarısı akademik, sosyal, kültürel sportif faaliyetlerle desteklenmelidir. Bu kapsamda ilçemizde hayata geçirdiğimiz ve Türkiye’de bir ilk olan’’ Spor yapın farkınız olsun, emek sizden bisiklet bizden ‘’ projesine Beykoz Ziya Ünsel Ortaokulunda devam ediyoruz.

Amacımız Öğrencilerimizin sporu yaşam biçimi haline getirmek, Sporcu gençlerimizin sayısını artırmak, spor yapan çocuklarımızı motive etmek her türlü bağımlılıktan uzak tutmak için başlatılan bu projede ilçemizde başarı göstererek bisiklet hediyesini kazanan Muhammed İslam‘ı tebrik eder diğer öğrencilerimize örnek olmasını temenni ederim. Emeği geçen Öğretmenlerimizi, antrenörlerimizi ve sporcumuzu tebrik ederim.
Ev sahipliğinden dolayı Beykoz Ziya Ünsel Ortaokulu Müdürü Sayın  Bekir SAĞIR’a Teşekkür ederim.” diyerek sözlerine son verdi.

Tarih :31.05.2019
Yer : Ziya Ünsel Ortaokulu
Saat :15.00

1 Yorum

  1. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent KÜÇÜK beyi bu güzel projesinden ve hizmetlerinden dolayı tebrik ediyoruz.

    Taekwondo İstanbul 1. ve Türkiye 3. ü olan Beykoz Ziya Ünsel Ortaokulundan Muhammed İSLAM adlı öğrencimizi cani gönülden tebrik ediyorum.
    Beykoz seninle gurur duyuyor…

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here