CHP_MAYIS_YEMEKCHP Dayanışma Yemeği Cumhuriyet Köyde Yapıldı
CHP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen dayanışma yemeği, Cumhuriyet Köy Gren House Garden Park’ta gerçekleşti.

CHP_MAYIS_YEMEK_1

Geceye CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel TEKİN, bölge milletvekili adaylarından Ayten KAYALIOĞLU, Reşat Şahin ÖZTÜRK, Hasan UZUNYAYLA, Derya ŞENTÜRK, Aras ARSLAN, Kadıköy Belediye Başkanı Selami ÖZTÜRK, İl Başkan Yardımcıları Cemil Ekşi, Tuncay Tuna, Grup Başkan Vekili M. Akif HAMZAÇEBİ, CHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Karataş, İlay Aksoy, bazı Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ile çok sayıda partililer katıldı.

CHP_MAYIS_YEMEK_4

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan gecenin sunumunu ise CHP Gençlik Kolları Eğitim Sekreteri Cansu KABAOĞLU yaptı.

CHP_MAYIS_YEMEK_12

İsmet KONCA (CHP Beykoz İlçe Başkanı ):
Gecede ilk konuşmayı İlçe Başkanı İsmet KONCA yaptı. Konca yapmış olduğu konuşmasında çok önemli bir süreçten geçtiklerini, 12 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu, bu nedenle örgüt mensuplarının birlik ve beraberlik içerisinde, mahalle mahalle, ev eve dolaşarak CHP’nin tüm projelerini anlatmaları gerektiğini yoksa “iş işten geçmiş” olur diyerek herkesi çalışmaya davet etti. Konuşmasını iyi geceler dileyerek tamamladı.

CHP_MAYIS_YEMEK_11

Gürsel TEKİN (CHP Genel Başkan Yardımcısı):
TEKİN, herkese “merhaba, iyi akşamlar diliyorum” diyerek sözlerine başladı. Konuşmasının devamında ise bu güne kadar birçok seçim gördüklerini, bugün ise çok daha önemli bir seçim sürecinde olduklarını ifade etti.

CHP_MAYIS_YEMEK6

Cumhuriyet Halk Partisi’nin yurt çapında çalıştığını söyleyen Gürsel TEKİN konuşmasına şöyle devam etti: “Ülkemizin bütünlüğü tehlikede, Başbakan kendisinin dışında farklı düşünen herkese hakaretler yağdırıyor. Başbakanın bir söylemi var ‘Sivas’ın ötesine gidemiyorlar’ diye. O zaman bu senin suçun. Şimdi kendisi Diyarbakır’a gidemiyor” dedi.

CHP_MAYIS_YEMEK_5

“İstanbul’da trafik ve mülkiyet sorunlarının daha çözülmemişken kanal İstanbul’dan bahsediyorlar” diyen TEKİN, “2009’da dere ıslahı yapamayan AKP hangi kanal İstanbul’dan bahsediyor” diyerek konuşmasını sürdürdü.

CHP_MAYIS_YEMEK_8

Sayın TEKİN konuşmasının devamında: “Türkiye’de emekliler geçinemiyor, tarım çiftçilik bitmiş. Biz CHP olarak sizlere yasaksız bir Türkiye vaat ediyoruz. Tek umudumuz örgütümüz ve milletimizdir. 12 Haziran’da bunlara öyle bir ders verin ki herkes görsün” dedikten sonra herkese iyi akşamlar dileyerek konuşmasını bitirdi.

CHP_MAYIS_YEMEK_3

Gecede CHP Meclis Üyesi Nihat ARICAN’a doğum günü süprizi yapılarak pasta kesildi.

CHP_MAYIS_YEMEK_2

Beykoz’un sevilen sanatçısı Burhan YILDIRIM türküleriyle herkesi her zamanki gibi coşturdu.

CHP_MAYIS_YEMEK_7

Karadeniz sanatçısı Yusuf SARAL da geceye uydurma türküleri ile ayrı bir renk katarak dakikalarca ayakta alkışlandı.

CHP_MAYIS_YEMEK_9

Program sonunda CHP örgütünde yoğun çalışanlar teşekkür belgeleri ile ödüllendirildiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here