Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi Ardahanlılar Derneği’ne gelerek bazı temaslarda bulundu.

Hamzaçebi’nin Beykoz Ardahanlılar Derneği’ne gerçekleştirdiği ziyarette, Ardahanlılar Dernek Başkanı İnan Aktürk kapıda karşılarken; CHP İBB ve Beykoz Belediye Meclis Üyesi Aydın Düzgün, CHP Belediye Meclis Üyeleri Cavit Gül ve Deniz Yıldız, Ardahanlılar Derneği kurucu başkanı Alaattin Kılıç, Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı/Gazeteci Fakir Yılmaz ile Ardahanlılar Dernek Üyeleri katıldılar.

Dernek mensupları ile bir araya gelen Akif Hamzaçebi, imar sorunlarını, 2-B konusunda bazı görüşlerini dile getirdi.  Ardahanlılar Dernek Başkanı İnan Aktürk önce söz alarak herkese “hoş geldiniz” dedi.  Daha sonra Ardahanlılar Derneği kurucu başkanı Alaattin Kılıç söz alarak Beykoz’un bazı sorunlarından bahsetti. Kılıç’tan sonra Ardahan Dernekler Federasyonu Genel Başkanı/Gazeteci Fakir Yılmaz söz alarak Hamzaçebi’ye Ardahanlılar Derneğine ziyarette bulunduğu için teşekkür etti. Daha sonra CHP’li Hamzaçebi ye söz verildi.

Akif HAMZAÇEBİ (CHP İstanbul Milletvekili)

Hamzaçebi yaptığı konuşmada Beykoz’u çok sevdiğini, Beykozlular ile sık sık bir araya geldiğini dile getirirken daha önceden Beykoz’da 2B konularında özellikle 2B konularında yaptığı çalışmaları anlattı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirdiği Beykoz ile ilgili 2B  ve imar çalışmalarına katkılarını konuştu.  Sadece imar konusunda değil Beykoz’un altyapısı ile ilgili diğer konuları da görüşen Hamzaçebi, İstanbul büyükşehir belediye başkan aday adaylığını da gündeme getiren Hamzaçebi, İstanbul’un sorunlarını, eğer belediye başkanı oldukları taktirde sadece kendilerinin çözebileceklerini dile getirdi.

İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi konuşmasını tamamladıktan sonra, yerel basın mensupları ile dernek üyelerinin sorularını yanıtladı.

Hamzaçebi ve beraberindeki CHP heyeti, aynı binanın bir üst katında bulunan Beykoz İyi Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir’in çay davetini kabul ederek kısa bir ziyaret gerçekleştirdiler. Orada da çay sohbeti eşliğinde yapılan görüşmenin ardından başka bir programa katılmak üzere Akif Hamzaçebi programdan ayrıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here