Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, partisinin pazar günü Ankara Spor Salonu’nda yapılan aday tanıtım toplantısının hemen ardından ayağının tozuyla, seçim çalışmalarına uzun yıllar görev yaptığı Beykoz Belediye’sindeki emekçi arkadaşlarını ziyaret ederek başladı.

Tosun ve beraberindeki CHP’liler, mevcut Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’le bir nezaket görüşmesi yaptıktan sonra belediye binasının tüm katlarını dolaşarak çalışanlarla bir araya geldiler. Eski çalışma arkadaşlarının gösterdiği sıcak karşılama sonrası iş güvencesinin altını çizen Coşkun Tosun, “Ben sizinle birlikte çalışmaktan daima gurur duydum. Eminim sizler de aynı duyguları taşıyorsunuzdur. Hakkımızda uydurulan, aslı astarı olmayan iddialara kulak asmayacağınızı ben çok iyi biliyorum. Yine de sizlerin karşınızda çok açık yüreklilikle söylüyorum. İnşallah göreve geldiğimizde bırakın tek bir arkadaşımızın işsiz kalmasını, tam tersi sizlere daha insani bir ortamda çalışacağınızın sözünü veriyorum.” dedi.

Eski mesai arkadaşlarına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “CHP’li belediyelerde asgari ücret 2.200 TL olacak” sözünü de hatırlatan Tosun, “Ocak ayından seçim gününe dek biriken maaş farklarını da ayrıca ödeyeceğiz” açıklamasında bulundu.

BİR SONRAKİ DURAK PAŞABAHÇE OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un bir sonraki durağı ise Beykoz’un en tanınmış mahallesi olan Paşabahçe oldu. Paşabahçe Meydanı’nda toplanan halka kısa bir konuşma yapan Tosun, “Birazdan Paşabahçe semt pazarına gidip esnafımızla ve mahalle sakinlerimizle bir araya geleceğiz. Burada toplanan siz değerli dostlarımızdan ricam lütfen bizi burada bekleyin. Aksi takdirde kalabalık bir şekilde pazarın içine girmemiz, hem esnafımızı hem de alış veriş yapmakta olan halkımızı ziyadesiyle rahatsız edecektir” uyarısında bulundu.

Daha sonra beraberindeki az sayıda partiliyle birlikte Paşabahçe esnafı ile alış veriş yapmakta olan mahalle sakinlerinin yaşadıkları sıkıntıları ve şikâyetleri dinleyen Coşkun Tosun, bu sıkıntılara dair çözüm önerilerini anlatarak “Beykoz’u birlikte yönetmek için oylarınıza talibim” mesajı verdi.

eld

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here