CHP Beykoz Belediye Başkanı Coşkun TOSUN, İl Gençlik Kollar Başkanı Burkay DÜZCE’nin katılımıyla İlçe teşkilatında gençlerle buluştu. Gençlere yönelik çalışmaların aktarıldığı ve sorularının cevaplandırıldığı toplantıda İlçe başkanı Aydın DÜZGÜN’de katılım sağladı.

1 Dakikalık saygı duruşunun ardından İstiklal Marşımız okundu.

Aydın DÜZGÜN (CHP İlçe Başkanı)

Gençlerin içinde olmadığı hiç bir hareket başarılı olamaz. Beykoz 3000 bin yıllık bir yerleşim yeri ve bana göre dünyanın en güzel yeri. Beykoz maalesef fabrikaları kapanmaya başladığından beri artık göç veren bir yer olmaya başladığı için gençliğinin de çok önemli iş problemleri vardır.

Coşkun TOSUN(CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı)

Beykoz’da uzun ve yorucu bir aday adaylığı süreci yaşadık. Herkes bizden bölünmemizi beklerken gördüğünüz gibi biz ilçe başkanı ve genlik kolları başkanları ve halkımızla bir arada dimdik duruyoruz. Bu enerjiyle kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın, Beykoz’da büyük biz zafer kazanacağız.

Beykoz halkında şunu görüyorum. Gözlerinde büyük bir hasret var, büyük bir coşku var, büyük bir enerji var. Biz bu gücü örgütlü bir biçimde sahaya yansıtıp halkın gücünü iktidara getireceğiz.

Gençlik için pek çok çalışmalarımız var. Yakında göreceksiniz ki Beykoz gençliğini pek çok aktiviteyle yeniden mutlu bir gençlik haline getireceğiz. Beykoz böyle bir yerdi eskiden. Ama maalesef bugün insanların yaşamına her anlamda müdahale eden zihniyet bizi bu hale getirdi. Yine de Merak etmeyin. Biz Beykoz’u ve Beykozluyu artık hak ettiği yaşama getireceğiz ve bunu Beykoz’un gençleriyle yapacağız. İnşallah belediyeyi aldığımızda açacağımız yeni iş sahalarıyla gençliğe de rahat nefes aldıracağız. Beykoz’da 75 bin kişi kaymakamlık ve belediye yardımlarıyla geçiniyor. Bu felaket bir durumdur. 31 Mart aksamı bu anlayış değişecek, bu düzen değişecek.

Genç arkadaşlarım, sizlerden bir ricam var. Şaka yollu da olsa kimseyle tartışmayın. Biz herkesi kucaklayan herkesi sahiplenen bir anlayışla yola çıktık. O yüzden partili olsun olmasın, herkese sevgi ve saygıyla yaklaşıp gerçek bir  Cumhuriyet Halk Partili yaklaşımı sergilemek zorundayız.

Yakında gençlerimiz için bir eğitim çalışması başlatacağız. Ataşehir belediyemizden de alacağımız desteklerle gençlerimizi kısa sürede hazırlayıp güçlü bir biçimde sahaya çıkacağız.

Burkay DÜZCE (İl Gençlik Kollar Başkanı)

Öncelikle şunu söyleyeyim ki, Beykoz’da coşkun başkanın yalnız olmadığını düşünüyorum. Yani kendisiyle birlikte aday adayı olan diğer isimlerin şu andan itibaren kendisine tüm güçleriyle destek olacaklarına olan inancım tam.

Beykoz İstanbul’un en değerli ilçelerinin başında geliyor. Bizim Beykoz adayımız talana dur diyen, ranta dur diyen ve Beykoz’un değerlerini koruyup güçlendirecek olan Coşkun Tosundur.

Gençlik sorunu sadece CHP’nin  sorunu değildir. 12 Eylülün dayatmaları neticesinde bütün ülke gençliği aynı sorunu yaşamaktadır. Bu dönemde bizler de gençlik olarak fedakarlıksa fedakarlık, özleriyse özveri her türlü dayanışmayı sergileyip hem Beykoz’u hem diğer ilçeleri hem de İstanbul’u alarak her yerde başarılı olacağız.

Bütün genç kardeşlerimden rica ediyorum. Bu secimde Sandıklarımıza sahip çıkalım. Öyle bir sahip çıkalım ki herkes  CHP Gençliğinin davasına nasıl sahip çıktığını görsün.

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here