CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun TOSUN, Genel Sanat Danışmanlığı’nı Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Sedat DALAR’ın yaptığı Özgün Oyuncular Tiyatro Grubunu ziyaret etti.

“Sinir Sinir” Oyunu 17 Sene Önce İzlenmişti

Yine Sedat DALAR’ın yazıp yönettiği “Sinir Sinir” adlı oyunu provalar esnasında ziyaret eden CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun TOSUN, gülmekten kendini alamadı.

Coşkun TOSUN:

“Bizim yönetimimizde Kültür-Sanat’a daha çok yatırım yapacağız.”

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun TOSUN, Özgün Oyuncular’ın “Sinir Sinir” isimli yunın provalarının gerçekleştiği TOFD Beykoz Şubesi Salonu’nda yaptığı konuşmada, kendilerinin belediye başkanlığı döneminde, Beykozlu sanatçılara daha fazla önem verileceğini, Beykoz’da doğru dürüst bir tiyatro ve kültür sanat merkezinin olmadığını, daha doğru dürüst bir resim sergi salonunun bile olmadığından bahsetti.

Ziyarette Gülay DEMİREL’de Vardı

CHP Beykoz Belediye başkan Adayı Coşkun TOSUN’un ziyaretine, yine CHP’den Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olan ve halen CHP Beykoz Belediye Meclis üyesi olan Gülay DEMİREL’de katıldı.

Gülay DEMİREL’de yaptığı konuşmada, belediye başkan adayları Coşkun TOSUN’un çok donanımlı biri olduğunu , Beykoz’un sorunlarının üstesinden gelebileceğini vurguladı.

Sedat DALAR: “Beykoz’un Yüzünü Güldürmeye Geliyoruz”

Özgün Oyuncular Genel Sanat Yönetmeni ve “Sinir Sinir” Oyununun yazarı ve yönetmeni olan Sedat DALAR, 4 Mart Pazartesi akşamı oyunu izlemek üzere CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun TOSUN’u davet ederek, yıllardır yüzleri gülmeyen Beykozlunun yüzünü güldüreceklerinin ve Beykoz’da sanata daha fazla yatırım yapılması gerektiğini söyledi.

Oyunda bir bölüm kahkaha ile izlendi

Karşılıklı konuşmaların ardından, çay ve ev yapımı yiyeceklerin sunumunun ardından, oyunun “Sünnetçi” adlı bölümünü izleyen CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun TOSUN ve Gülay DEMİREL, kahkahalar attılar.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here