DOST_5

Dost Beykoz 10. Yılını Kutladı

2002 Yılından Bu Yana Beykoz’da Yayın Yapan Dost Beykoz Gazetesi 10. Yılında Beytaş Havuz Başı Cafe Tesisleri’nde, 300 Davetlinin Bulunduğu Bir Kutlama Yemeği İle Kutladı.

DOST_3

Düzenlenen gecede başta Beykoz Kaymakamı Aydın ERGÜN olmak üzere, Beykoz Belediye Başkanı Yücel ÇELİKBİLEK, Başkan Yardımcıları, CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır YILMAZ, Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem SEFER, CHP’li ve AKP’li yöneticiler, Beykoz İlçe Protokolünden çok sayıda isim ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

DOST_1

Dost Beykoz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kader GÜR, yaptığı konuşmasında Herkese hoşgeldiniz diyerek “Çok zorlu yollardan geçtik. Pek çok bedel ödedik, ama gerçeği ucuz ve yetersiz çıkışların önünde asla yere düşürmedik.” Dedi.

DOST_4

Belediye Başkanı Yücel ÇELİKBİLEK ve Beykoz Kaymakamı Aydın ERGÜN ise yapmış oldukları kısa konuşmalarında daha nice 10. Yıllara diyerek Dost Beykoz yönetimini tebrik ettiler.

DOST_6

Daha sonra Dost Beykoz Gazetesi’nden Emekçilerine Plaketleri verildi.

Dost Beykoz tanıtım filmi…

DOST_77

Dost Beykoz’un 10. yılının yayın hayatında 16 dakikalık bir filmle anlatıldığı gecede Beykozlularla Dost Beykoz hakkında ne düşündükleri de gecenin konuklarına aktarılırken, Dost Beykoz yazar kadrosunun eski ve yeni yazılarını içeren “Dost Yazılar” isimli kitapta geceye katılan 300 kişilik davetli grubuna hediye edildi.

Son olarak gecede Erol Aydoğan Türk Sanat Müziği eserlerini okuyarak geceye renk kattı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here