4 Mart pazartesi akşamı (Bugün) kimseye randevu vermeyin…

Özgün oyuncular sizleri gülmeye davet ediyor… En son gerçekten ne zaman güldünüz… “SİNİR SİNİR” oyunumuzun büyük Beykoz Galasına sizleri bekliyoruz…

Bugün akşam saat 19,30’da kokteyl ile başlayacak olan “SİNİR SİNİR” Tiyatro oyun, Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla, saat 20.30’da Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde seyircisi ile buluşacak.

2002 yılında Kent Kültürü Oyuncuları Kurucusu Sedat DALAR’ın yazıp yönettiği “SİNİR SİNİR” isimli oyun yeniden sahne alıyor. 2002 ile 2004 yılları arasında sergilenen oyun yaklaşık 20.000 Beykoz’lu tiyatro sever tarafından ayakta alkışlanmıştı.

“SİNİR SİNİR” Beykoz Dışında da Oynandı

Efsane oyun “SİNİR SİNİR” Mavi Karadeniz TV’nin ramazan etkinlikleri prodüksiyonluğunda Zeytinburnu, Kartal, Esenler gibi birçok ilçede de oynanarak adeta rekor kıran bir tiyatro grubu olmayı başardı.

Merhum Metin SEREZLİ Genel Sanat Danışmanı Olmuştu.

2002 yılında Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla Karya Sinemalarında (Necmettin ERBAKAN Kültür Merkezi) yaklaşık 100 kez sahnelenen “SİNİR SİNİR” Beykoz seyircisinden tam not almış ve zaman zaman yeniden sahnelenmesi istenmişti. Usta tiyatro ve sinema sanatçısı merhum Metin SEREZLİ oyunun genel sanat danışmanlığını üstlenmiş ve başarılı bir şekilde projeyi hedefine ulaştırmıştır. Bu vesileyle bir kez daha Metin SEREZLİ ustamızı saygıyla anıyor ve kendisini asla unutmayacağımızı belirtiyor ve ışıklar içinde uyumasını diliyoruz.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here