ilk

Emniyet ve Basın Bir Arada

Yeni Beykoz İlçe Emniyet Müdürü İrfan Mazlum BEKAROĞULLARI basın ile bir araya geldi.

EMNYET_KAHVALTI_MDR_1

Programda Beykoz İlçe Emniyet Müdürü İrfan Mazlum BEKAROĞULLARI’nın yanı sıra İlçe Emniyet Müdür Yardımcılarından Tülay ÇİK ve Vahap KARACA katılırken, Yerel Basından Özgün Haber, Doğuş Haber, Dost Beykoz, Beykoz tr.com, Beykoz Postası, Beykoz Güncel Gazeteleri ile Beykoz Belediyesi Basın Danışmanı Abdurrahman FİDANCI, Karadeniz FM’den yerel sanatçımız Ceyhun ŞİŞMANOĞLU da katılım gösterdiler.

EMNYET_KAHVALTI_3

Karadenizli sanatçımız Ceyhun ŞİŞMANOĞLU toplantı esnasındaki esprili konuşmaları ile katılımcıları zaman zaman kahkahaya boğdu.

EMNYET_KAHVALTI_MDR

İrfan Mazlum BEKAROĞULLARI 1988 yılında Polis akademisini bitirerek, 1998 yılında da mesleki görevine başladı. En son Bomba İmha Ekibi’nde görev yapıp daha sonra Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan BEKAROĞULLARI daha öncede 2 yıl Birleşmiş Milletlerde Kosova bölgesinde görev yapmış.

İlçe Emniyet Müdürü İrfan Mazlum BEKAROĞULLARI yapmış olduğu konuşmasında Beykoz’u tanımak için birçok kurumu ziyaret edeceklerini belirtti.

EMNYET_KAHVALTI_4

Önleyici hizmete önem verdiklerini söyleyen BEKAROĞULLARI: “Yani suç işlenmeden önce önlemeye çalışacağız” şeklinde ifade etti.

Toplum destekli polislik sistemiyle görevli memurlarımız vatandaşla her zaman iç içe görev yapacaklar diyen BEKAROĞULLARI Beykoz’u çok kısa bir zamanda sevdiklerini belirtti.

İlçe Emniyet Müdürü, Kavacık Bölgesi, Yalı Bölgesi ve Merkez olmak üzere 3 bölgeye ayrıldığını belirterek, Beykoz’da her bölgeye yetişmek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

EMNYET_KAHVALTI_1

“Vatandaşa hizmet için varız” diyen BEKAROĞULLARI, trafik konusunda da projelerin var olduğunu, insanları trafikte eğitmek zorunda olduklarını belirtti.

Her okulda sorumlu bir polis memuru bulundurduklarına özellikle değinen BEKAROĞULLARI, yeni dönemde Eğitim ve Öğretim’in daha iyi koşullarda olacağını açıkladı. Ayrıca her 3 okuldan sorumlu bir Komiser düzeyinde memurlarının olacağını, okullarda güvenliğe ayrı bir önem verdiklerini bildirdi.

EMNYET_KAHVALTI_2

Beykoz Bölgesine bakan 17 ekiplerinin olduğunu söyleyen İlçe Emniyet Müdürü son olarak “Suç işlenmesi beklenmeyecek, tekerlek dönecek, ekipler sokakta olacak, önleyici hizmetler ekibinin görevi de budur” şeklinde sözlerini tamamladı.

Toplantı sonrasında İlçe Emniyet Müdürü İrfan Mazlum BEKAROĞULLARI, sık sık basın ile bir araya gelerek Beykoz halkını bilgilendireceklerini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here