Süper Ligin ve Türk Futbolunun marka kulüplerinden olan Fenerbahçe ve Milli Takımda forma giyen yetenekli futbolcu Alper Potuk Beykoz’da gönülleri fethetti.

Türkiye Omurilik Felçlileri Beykoz Şubesine destekte bulunan başarılı futbolcu, ihtiyaç sahibi vatandaşlara katkıda bulunarak gönüllerde bir kez daha yer edindi. OFD Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe tarafından Ortaçeşme’de bulunan dernek merkezinde ağırlanan Alper Potuk, ihtiyaçlarının giderildiği Beykozlular ile buluşurken renkli ve samimi bir ortam yaşandı.

OFD Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe gerçekleşen ziyarete ilişkin yapmış olduğu paylaşımda şu ifadelere yer verdi, ” Bu güne takılmayın yarını da var. Ne kapılar açılır bilemezsiniz. Umut dolu yarınlar OFD de bitmez. Ne mutlu yüreği cümle aleme şevkatle atanlara. Bu gün bize umut olan Alper Potuk ve bugünün oluşumunu sağlayan Cansu Güney’e üyelerimiz ve derneğimiz adına çok teşekkür ederim ” şeklinde konuştu.

OFD Beykoz Şubesinde son derece anlamlı bir gün yaşayan Alper Potuk, OFD Beykoz Gönüllüleri ve ihtiyaçları karşılanan çocuklar ile samimi görüntüleri de beraberinde yaşadı.

Haber ve Fotoğraf: ER-HA Haber / Talip ERCAN

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here