FL_LK_son

Ferit İnal Lisesi Mezunları Hasret Giderdi

Ferit İnal Lisesi Mezunlar Derneği Kavacık Aşşrom Restaurant’ta bir dayanışma yemeği düzenledi. Yemeğe başta lise mezunları olmak üzere birçok kişi katıldı.

FL_2

Yemeğe katılanlar arasında, CHP eski İlçe Başkanı İsmet KONCA, CHP’nin mevcut İlçe başkanı Nagihan AKAN, eski öğretmenlerden Sadık hoca, İlyas KINIK, İzzet hoca ve lisenin müdürlerinden Ahmet ÖZTÜRK, İrfan hoca, ,tabii ki Beykoz’un Zülal Ana’sı olan efsanevi Öğretmen Zülal ŞİŞMANOĞLU ve eşleri BEYMEZ Dernek Yönetiminden Rafet ŞİŞMANOĞLU, CHP İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Füsun SÖKMEZ, CHP’den İlçe Başkan adaylığını açıklayan Hızır YILMAZ, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İl Başkan Yardımcısı Nevzat KARATAŞ katıldılar.

FL_KARA

Kara Davut Konseriyle Başladı

Gece Beykoz’un hemen hemen tümünün tanıdığı müzisyen Kara DAVUT’un türküleriyle başladı. Kara DAVUT, sevilen türküleriyle geceyi renklendirdi.

Burhan YILDIRIM Esprileriyle Geceyi Hep Canlı Tuttu

Beykoz’un ünlü türkücüsü Burhan YILDIRIM, gecenin sunuculuğunu üstlenirken, yaptığı şakalar ve esprileriyle her zamanki gibi geceyi canlı tuttu.

Ceyhun ŞİŞMANOĞLU Coşturdu

FL_CEYHUN

Gecede gelir getirmek için çeşitli çekilişler ve satışlar yapılırken, Burhan YILDIRIM tarafından sahneye davet edilen Ceyhun ŞİŞMANOĞLU son CD’sinden ve canlı olarak okuduğu Karadeniz türküleriyle gecenin misafirlerini coştururken, sahnede neredeyse horon yapmaya yer bulunamadı.

Yusuf SARAL Güldürdü

FL_SARAL

Geceye CHP Beykoz İlçe Başkan adayı Hızır YILMAZ tarafından misafiri olarak katılan Karadeniz’in ünlü sanatçısı Yusuf SARAL, ‘atma türkülerle’ geceye damgasını vurdu. Salondakileri hem eğlendirdi hem de güldürdü.

Aslan KANDEMİR Kahkahaları

FL_1

Gecede arkadaşlarıyla masada yaptığı esprilerle kahkaha fırtınası estiren Beykoz’un sevilen simalarından olan, Can Simidi Derneği ve Kızılay Derneği Yöneticisi olan Aslan KANDEMİR tamamıyla ilgi odağı oldu. Aynı zamanda Ferit İnal Lisesi Mezunu olan Aslan KANDEMİR gece boyunca tüm arkadaşlarını sohbetiyle hem eğlendirdi, hem de eğlendi.

Zülal ŞİŞMANOĞLU Farkı

FL_11

Ferit İnal Lisesi’nin efsanevi Öğretmeni Sevgili ve herkesin ‘Ana’sı olan Zülal ŞİŞMANOĞLU, hemen hemen herkes tarafından sevgi ve saygı gösterileriyle karşılandı. Zülal hocanın elini öpmek için adeta kuyruk oluşturan öğrencileri, hocalarını ne kadar çok sevdiklerini bir ke daha gösterdiler.

FL_3

Sevgi gösterileri esnasında Zülal hocanın eşleri ve aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi Derneği Başkan Yardımcısı Rafet ŞİŞMANOĞLU’da heyecanlanarak o çok sevdiği eşi Zülal hocaya “Allah benim ömrümü de sana versin” diye haykırarak duygusal anlar yaşanmasına sebep oldu.

FL_10

Özellikle Ceyhun ŞİŞMANOĞLU konserinde coşan Zülal hoca, masa masa dolaşarak hemen hemen tüm öğrencileriyle göbek attı.

FL_7

FL_DANS

Burhan YILLDIRIM Türküleri

FL_BURHAN

Gecede hem sunuculuk yapan hem de güzel türküleriyle ayakta alkışlanan Burhan YILDIRIM dinleyicilerini adeta büyüledi. Gecedeki performansı gerçekten büyüleyici olan Burhan YILDIRIM, gerçekten de doğru tercih olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Ziya SÖKMEZ Farkı

FL_ZYA

Gecenin organizasyonunda oldukça yoğun bir performans gerçekleştiren Ferit İnal Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Ziya SÖKMEZ’in neredeyse dernekle adı özdeşleşti.

FL_KURA

Bir ara mikrofona “bu derneğe katılımı arttırmamız gerekir, önemli mezunlarımız var. Ancak aramızda göremiyoruz. Geceler, Pilav günleri yapıyoruz. Katılımı istenilen seviyeye çıkaramıyoruz. Bu böyle olmamalı, lütfen katılımcı olalım. Bundan önceki Başkan Şeref KAMBUROĞLU ve ekibi yeterli derecede çalışmamışlar, derneğimizin hedeflerini küçültmüşlerdir. Bugün buraya da 3 kişi gelmişlerdir. Bu böyle olmaz.” Diyerek sitemlerini iletti.

FL_TABAK

Salon Hemen Hemen Tam Dolu

FL_5

Ferit İnal Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Ziya SÖKMEZ ve ekibi çok iyi çalışmışlar ve salonu neredeyse tamamen doldurmuşlardır. Gece neredeyse 01.30’a kadar sürmüş, tüm katılanlarda eğlenmişlerdir.

FL_8

Ziya SÖKMEZ ve ekibini kutlar, daha iyi etkinliklerde buluşmak üzere diyoruz.

FL_13

FL_TOPLU

FL_9

FL_HORON

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here