HYILMAZBEŞ 8

Hızır YILMAZ Beşevler’de
CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır YILMAZ, Çubuklu Beşevler, Çukuralan Köyü Derneğini ziyaret etti.

HYILMAZBEŞ 2

Toplantı Çubuklu Beşevler’de ki Dernek Merkezinde gerçekleşti. Toplantıya Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Şenevler sakinleri, CHP’li yöneticiler, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Hızır YILMAZ, CHP Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Erol BİÇER ve partililer katıldı.

İlk konuşmayı İlçe Başkanı Bahadır YAVUZ yaptı.

HYILMAZBEŞ 3

Bahadır YAVUZ (CHP Beykoz İlçe Başkanı)
Sevgili Çubuklulu hemşehrilerim. Hepinizi saygıyla selamlıyorum. CHP’nin birlikteliğinden memnunum. Sevgili Hızır Başkanım, her yere Hızır gibi yetişiyor.

Meclis Üyesi Aday listelerinde kavga çıkacak diyenler yanılıyorlar. CHP birlikte elele iktidara yürüyor. Herkese teşekkür ederim.

HYILMAZBEŞ 4

Hüsnü KOLCU (Çubuklu Mahalle Muhtarı)
Çubuklu da sorunlarımız çok. Erol BİÇER kardeşimizin organize ettiği bu toplantıya hepiniz hoşgeldiniz. Kendisine başarılar diler, herkesi saygıyla selamlıyorum.

HYILMAZBEŞ 6

Aydın DÜZGÜN (CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı)
Çukuralan Derneğine bu toplantıyı düzenlediği için teşekkür ederim. Beykoz’da bir tapu verme aldatması var. “Durmak yok, yalana devam” diyorlar. Bu iktidara, ÇELİKBİLEK’e inanmayın. 30 Mart’ta son bulacaktır Beykoz’daki iktidarları.

HYILMAZBEŞ 7

Op. Dr. Devrim ALTINTAŞ (CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı)
Oyların CHP’de toplanması gerekir. Arzulanan Belediye hizmetlerinin gerçekleşmesi için, oyların CHP’de toplanması gerekiyor.

Beykoz’u yönetmek için hep birlikte yola çıktığımız bu yolda desteklerinizi bekliyoruz.

HYILMAZBEŞ 8

Hızır YILMAZ (CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı)

Sevgili Mesudiyeli hemşehrilerim. Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Ben kendimi Mesudiyelilere en yakın hemşehri görünüyorum. Beykoz’dan bize ne talep olursa olsun elimden gelen yardımda bulundum. Mesudiyeliler hakkettiği şekilde CHP listelerinde yerini alır. 117 Meclis Üyesi Aday Adayımız var, seçim yapmamız hiç kolay değil. Dengeleri kurmak kolay değil. Meclis üyeliği önemli değil, Beykoz’un sorunları önemli. 30 Mart, Beykozlu için sürgün olup gitme ya da kalma mücadelesi olacak

Bugün Beykoz Belediyesi Çubuklu’da ki 835 Ada 14 Parseli, Büyükşehir Belediyesi’ne AKP oylarıyla geçti. Büyükşehir’e niye veriyorsun? Sen devret, yani Anakent Belediyesi buradaki yurttaşları daha iyi mi düşünecek.

Hızır YILMAZ halk için bedel ödemekten korkmaz. Hızır YILMAZ için ne diyorlar biliyor musunuz? “Hızır YILMAZ Belediye Başkanı olduğu zaman Belediyedeki türbanlı çalışanları işten atacakmış.” Hey yalancılar, benim anamın da, eşimin de başı kapalı. Böyle bir şey olabilir mi?

HYILMAZBEŞ 1

Belediye Başkanımızın altındaki araba 700 Milyar, kiralık araba. Ne olur 100 Milyarlık arabaya binsen neyin eksik.

Özel proje alanı diyorsun, hisseli tapu dağıtıyorsun. Milli Emlaktan 15 liraya aldın, 30 liraya ver.

Beykoz’da 2011’de 270 Bin nüfus vardı. 2014’de 248 Bin nüfus var. İnsanlar Beykoz’dan kaçıyor. AKP’nin istediği de bu zaten. Beykozlular gitsin, onlar da buraları başkalarına peşkeş çeksinler.

CHP bunu değiştirecek, Beykoz’u rant sahiplerine değil, hak sahiplerine vereceğiz. Camköy ve Sayaköy projemizle Beykoz’da istihdam sağlayacağız Beykoz sahillerini turizme açacağız.

Alibahadır’da Huzur Köy projemiz var. Doğaya saygılı, yaşlılar için bir huzurlu yaşamalarını düşünüyoruz.

Din adamlarımızın kalacağı bir tesis kuracağız. Misafirlerini ağırlayacaklar. Cemevi projemiz var. Belediye Başkanının görevi toplumun her kesimine eşit yaklaşmaktır.

Mahallelerde yaşlılar evi yapacağız.

Program daha sonra soru-cevap bölümüyle devam etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here