“Askıda Kırtasiye Projesi” Beykoz’da ihtyaç sahibi çocuklarım yüzlerini güldürmeye devam ediyor. İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü’nün en son ziyaret ettiği okul Fatin Hoca İlkokulu oldu.

İlçe Gençlik Spor Müdürü Bülent KÜÇÜK’e bu önemli projede İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım BOZBAY, İlçe Tarım Müdürümüz Murat EKİNCİ ve İlçe Tapu Müdürü Teyfik PALABIYIK eşlik ettiler.

“Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza; hiçbir koşulda yalnız olmadıklarını, ihtiyaç hissettikleri her an ve her alanda yanlarında olduklarını hissettirmenin, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize gönülden destek vermek ve yürekten bağlı olmak için “Askıda Kırtasiye Projesi” ni hayata geçirdik.” Diyen İlçe Gençlik Spor Müdürü Bülent KÜÇÜK, bu kapsamda İlçemizde bulunan Fatin Hoca İlkokulunu ziyaret etti.

Beykoz’da birçok okulu ziyaret ederek ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye malzemelerini ulaştıran İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü’nün en son ziyaret ettiği okul Fatin Hoca İlkokulu oldu. Fatin Hoca İlkokulu Müdürü Mesut Seven’e teslim ettiler.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here