İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği Kasım Ayı olağan toplantısı Beykoz Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapıldı.  2018 Yılı Performans Programı ve 2018 Yılı Tahmini Bütçesi’nin oylandığı toplantıda birliğin vereceği yüksek lisans desteği de görüşüldü.

Beykoz Belediyesi meclis salonunda yapılan toplantıya İstanbul Boğazı Belediyeler Birliği ve Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve meclis üyeleri katıldı.

2018 Yılı Performans Programı ve 2018 Yılı Tahmini Bütçesi’nin görüşülerek oy birliğiyle kabul edildiği toplantıda, birlik tarafından üye belediyelerin personellerine verilecek yüksek lisans desteği konusunda bilgilendirme ve oylama yapıldı. Yüksek lisans desteği oy birliğiyle kabul edildi.

Toplantıda ayrıca birlik tarafından düzenlenen 5. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali ve yansımaları da değerlendirildi.

Birlik Başkanı Ahmet Misbah Demircan ev sahipliği için Başkan Yücel Çelikbilek’e teşekkür ederek Boğaziçi minyatürü hediye etti. Başkan Yücel Çelikbilek ise kendisine ve misafirlerine fincan takımı takdim etti.

Haber ve Fotoğraflar: Beykoz Belediyesi

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here