TV8 INT kanalında, pazar günleri yayınlanan ‘Şehirde Yaşam’ programın bu haftaki konuğu Saadet Partisi Beykoz Belediye başkan adayı Muharrem Kaşıtoğlu oldu. Beykoz korosunda yapılan çekimlerde çok renkli görüntüler ortaya çıktı.

Sabah kahvaltısında buluşan Kaşıtoğlu kadrosu ve yayıncı ekip, beraber keyifli sohbet etti. Kahvaltı ve arkasından içilen çaylar eşliğinde, Beykoz’un meseleleri ve çözüm yolları, Beykoz’da seçim harareti gibi bir çok konu masaya yatırıldı. Arkasından çekime geçen ekip eşsiz boğaz manzarasını da arkalarına almayı unutma. Boğazdan geçen gemiler ve sahilde yürüyüş yapan insanlar, çekim esnasında güzel ekstantaneler çıkmasına sebep oldu.

IMG_2379Programa kendisini tanıtarak başlayan Kaşıtoğlu, doğuştan Beykozlu olduğunu ve yıllardır Belediye Başkan yardımcılığını yaptığını vurguladı. İmar ve istihdam ile ilgili  konulara fazlaca yoğunlaştığını ve çözümler ürettiğinden bahsetti.

Beykoz hakkında herkesin bir çıkar hesabının olduğundan bahseden Kaşıtoğlu, sözümüzdür Beykozlular Beykoz’da kalacak  diyerek sözlerini tamamladı.

Program sonrası boğaza karşı keyifli sohbet devam etti.

Haber ve Fotoğraf: SP Beykoz İlçe

IMG_2377

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here