Kelle İbrahim Futbol Turnuvası

Yıllarını futbol yaşamı içinde geçirmiş çocukluk gençlik yıllarını amatör veya profesyonel olarak futbolla haşır neşir olmuş bugün ise artık aktif futbola veda etmiş yaşları 38 üzerinde eski futbolcular çeşitli atlar veya semtin adı altında takımlar oluşturarak Gümüşsuyu Futbol Kulübü’müzün organizatörlüğünde uzun yıllardır ihmal edilen bir büyüğümüz adı altında yeniden canlandırılarak 15 takım 2 grup halinde Gümüşsuyu futbol sahasında 2. haftası oynanırken zevkin seyrin birliktelik ve beraberliği ön planda olduğu ortamda yaşanmakta.

Eskiden yapamadığı hareketi dün tarif ederken bugün sahada yapmak için uğraşıyor. Hırslanmalar, sinirlenmeler olsa da artık hoşgörü önde olduğu bilinci ile maçlar kaliteli geçmekte. Profesyonel futbol yaşamında yıllara isminden bahsettirmiş. Milli takımımızda Ay Yıldızlı formayı giyip futbolcularda turnuvanın adına yakışır aynı bir zevk ve de seyre değer renk katıyor.

Bu şöhretlerimize ayrı bir teşekkür ederiz. Finale doğru sürprizler yaşanacaktır. Takım maçları devam ederken başarılar diler turnuvanın büyüklüğüne yakışan sevgili büyüğümüzü rahmetle yad ederiz, organize edenlere de teşekkürü bir borç bilirim. Şampiyonu şimdiden tebrik ederim.

Spor dostluk ve kardeşliktir . Sportmen olalım sportmen dostluğu ile kalalım…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here