Eski adı Tolon Restoran olan mekan, yeni adı ve restorasyonu sonrasında LİKOZ Cafe –Restaurant adıyla hizmete açıldı.

Beykoz’da “Demiroğlu Reklam” firması ile tanınan Mustafa Demir, geçtiğimiz günlerde, hazır yemek sektörüne de katılarak LİKOZ Cafe – Restaurant ile Beykozlulara hizmet etmek için “bende varım” dedi.

Hizmete giren LİKOZ Cafe – Restaurant’ın açılışı yoğun bir katılımla yapıldı. Açılış kurdelesiniMustafa Demir, Ak Parti Beykoz İlçe başkanı M. Hanefi Dilmaç ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile birlikte kestiler. Açılışın ardından tüm misafirlere ikramlarda bulunuldu.

LİKOZ Cafe –Restoran’ın açılışına başta Ak Parti Beykoz İlçe başkanı M. Hanefi Dilmaç ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek olmak üzere, Başkan Yardımcılarından Salim Öztürk, Ak Parti Beykoz eski İlçe Başkanlarından Adem Sefer, Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ve Yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Beykoz Yönetiminden isimler, CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Muammer Tonya, Saadet Partisi Beykoz İlçe başkanı Şeref Kaçmaz, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Beykoz SGK Müdürü Ferda Özkalender, Antep Tatlı Dünyası İşletme Sahibi Taner Mert, Akıl Oyunları Öğretmeni Tuncay Yörüten, Rizeliler Dernek Başkanı Mikail Akyıldız, İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, Batumlular Dernek Başkanı Ali Kemal Kılıç, Beykoz Belediyesi Meclis Üyeleri, bazı Muhtar ve Muhtar adayları da gün içerisinde katılım gösteren isimler oldular.

LİKOZ Cafe –Restoran da pizza, sıcak ve soğuk içecekler ve daha birçok alternatif seçeneklerle siz Beykozluları bekliyor.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here