“Engelsiz Masa” projesi ile engelli arkadaşlarımızın mutlu olabilmeleri adına anlamlı bir projeyi hayata geçirdiklerini ortak bir dille ifade eden OFD Başkanı Saniye Efe ile Likoz Cafe&Restaurant İşletme Sahibi Mustafa Demir ve eşleri Nezihe Demir, “Beykoz’da “Engelsiz Masa” proje ile bir ilki gerçekleştirdik. Temennimiz odur ki Likoz Cafe&Restaurant’ın bir çok işletmeye de örnek olacağını düşünüyor, Beykoz’da “Engelsiz Masa”ların çoğalmasını diliyoruz”  dediler.

Mustafa DEMİR

(Likoz Cafe&Restaurant İşletme Sahibi)

Likoz Cafe işletme sahibi olarak, Beykoz’da bir ilki gerçekleştirmek üzere, OFD (Omurilik Felçliler Derneği) Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe hanımefendiyle birlikte bir istişare sonucunda Beykoz’da “Engelsiz Masa” projesini hayata geçirmeye karar verdik. Likoz Cafe olarak işletmemizde bir masamızı OFD için hazırladık. Bundan sonra ki süreçte gelen müşterilerimizin OFD için ayırmış olduğumuz masadan gelen gelirin %10’nu OFD’ye aktaracağız. Bizim projemizin belli bir tarih aralığı olmaksızın, işletmemiz tarafından OFD adına ayrılan masada yemek yemenin güzelliği dediğimiz gibi bu masanın %10 geliri OFD adına aktarılacaktır. Umarım Likoz Cafe olarak başlattığımız bu proje öncü bir oluşum olur, Beykoz’da diğer işletmelerde de hızla yayılır. Bu vesileyle bizim de OFD’ye bir katkımız olsun istedik.

Saniye EFE

(OFD Beykoz Şube Başkanı)

Mustafa Beye huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Beykoz’da çok işletme ve işletme sahibi olmasına rağmen duyarlı olarak ilk kez davranan DEMİR ailesini gördüm. Kendilerini can-ı gönülden kutluyorum. İnşallah “Engelsiz Masa”larımız Beykoz’da çoğalsın diyoruz. Likoz Cafe’de engelli rampası da mevcut. Demir ailesi bizlere her zaman engelli dostu olduklarını gösterdiler. Böylesi güzel ve anlamlı proje ile Beykoz inşallah daha da iyi yerlere gelecektir diye umuyorum. Gönül herkese uzanmak istiyor ama bu çok zor. Beykoz’da hem meddi hem manevi olarak hizmet veriyoruz.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here